Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. marca 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Lucie Bílá súkromne v Bratislave

BRATISLAVA 28. marca – Minulý štvrtok (21. 03. 2013) navštívila Bratislavu známa česká popová a muzikálová speváčka Lucie Bílá. Počas svojho koncertného turné s kapelou Petra Maláska sa medzi vystúpeniami zastavila aj v Light Parku, obchodnom dome nábytku v Bratislave.

Lucie Bílá na jeseň vydala s Petrom Maláskom dnes už multiplatinový album MODI. Zoznam autorov, ktorí prispeli na album svojimi textami je samozrejme dlhší – nájdete tu napríklad aj mená ako Pavol Vrba, Václav Kopta, Tomáš Belko či rôznych ďalších známych autorov.

V súčasnosti organizuje svoje koncertné turné po Slovensku a Česku, kde vystupuje od Trnavy, cez Brno až po Prahu. Práve pri ceste z Trnavy na koncert do Brna sa Lucie Bílá zastavila aj v hlavnom meste Slovenska. Tentoraz však súkromne.

Lucie Bílá prišla do Bratislavy kvôli nákupom v Light Parku, obchodnom dome s dizajnovým nábytkom na Račianskej. „V Light Parku si každý niečo nájde – či už hľadá niečo elegantné, klasické či extravagantné. A ja nie som výnimka,“ smeje sa sympatická speváčka. „Navyše, k zákazníkom tu predajcovia pristupujú naozaj individuálne a to sa mi páči,“ dodáva.

Táto návšteva Slovenska však v tomto roku rozhodne nebola poslednou. Už v máji totiž Lucie Bílá zavíta na Slovensko opäť. Koncerty odspieva v Rožňave, Topoľčanoch, Rimavskej Sobote či Nitre a neskôr v júni aj v Považskej Bystrici, Spišskej Novej Vsi, či v Pezinku. Do Bratislavy sa Lucie Bílá vráti v októbri, kedy chystá veľké halové turné s novým programom.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Naozaj ženy odpúšťajú viac? A prečo vôbec odpustiť tomu, čo vás zranil?! Hrad Revište bude opäť dejiskom hrnčiarskej slávnosti Glgáč

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.