Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. mája 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Lindner Hotels & Resorts otvára nový hotel v Bratislave

BRATISLAVA 27. mája – V Bratislave otvorili nový štvorhviezdičkový hotel patriaci do známej nemeckej hotelovej siete Lindner Hotels & Resorts. Ich najnovší prírastok je súčasťou multifunkčného komplexu Central, čo odráža aj názov hotela – Lindner Hotel Gallery Central. Hotel stavil na unikátnu polohu, možnosť prepojenia biznisu, oddychu a nákupov, ako aj na úžasný panoramatický výhľad na Bratislavu.

Lindner Hotel Gallery Central má pre svojich hostí pripravených 222 izieb a apartmánov. Biznis klientele ponúka aj tri konferenčné miestnosti využívajúce denné svetlo, ktoré pojmú až 180 osôb. Návštevníci mesta ocenia umiestnenie hotela aj preto, že po náročnom dni si môžu oddýchnuť pri nákupoch, či v modernom wellness centre s 25-metrovým plaveckým bazénom.

„Bratislava je našou najnovšou destináciou a sme presvedčení o tom, že toto mesto má potenciál. Okrem turistov sa chceme zamerať predovšetkým na zahraničnú a domácu biznis klientelu, ktorú vieme osloviť kvalitnou ponukou a osvedčeným know-how“, povedal Gerhard Mansbart, riaditeľ hotela.

Okrem 150 obchodov a wellness centra s rozlohou 2000 m2 je hotelovým hosťom k dispozícii aj zelený park na streche nákupného centra.

Zaujímavosťou najnovšieho bratislavského hotela je Lindner Outlook Bar & Lounge na 13. poschodí, ktorý okrem bohatej ponuky miešaných a iných nápojov očarí návštevníkov aj unikátnym panoramatickým výhľadom na Bratislavu. V priebehu mája a júna bude bar miestom vystúpení uznávaného jazzového hudobníka Tonyho Pereza.

Lindner Hotels & Resorts
Skupina Lindner Group na čele s rodinou Lindnerových je v hotelovom biznise už 40 rokov a v roku 2013 sa stala jednou z najúspešnejších hotelových spoločností v Nemecku. V roku 2012 zamestnávala okolo 2 000 ľudí a vykázala tržby v hodnote 170 miliónov eur. V súčasnosti prevádzkuje skupina Lindner Group v siedmich európskych krajinách 33 hotelov, vrátane moderných biznis hotelov, ako aj prvotriedne spa a fitness rezorty. Otto Lindner, ktorý vedie hotel ako zástupca druhej generácie majiteľov, je priekopníkom nových hotelových konceptov ovenčených viacerými oceneniami. Jedným z nich je vôbec prvý hotel zameraný na tematiku ZOO, Lindner Park-Hotel Hagenbeck v Hamburgu, ktorý získal ocenenie Hotel Property of the Year a sám Otto Lindner získal titul Hoteliér roka. Hotely siete Lindner pravidelne získavajú vysoké hodnotenia na stránke Holiday check, ktorá je zameraná na cestovateľské recenzie.

Ďalšie informácie a rezervácie na www.lindner.de/neu_in_bratislava, telefonicky na +421 2 3993 0000 alebo prostredníctvom e-mailu reservations.bratislava@lindnerhotels.com.

Nájdete nás na Facebooku: facebook.com/LindnerHotels

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Členovia Americkej obchodnej komory v SR a študenti sa inšpirovali lokálnymi hrdinami Prehľad udalostí očakávaných v 45. týždni – 2

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.