Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. mája 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Life Ball – v znamení oslavy života a tolerancie

BRATISLAVA 30. mája – Najväčšie charitatívne podujatie v Európe, ktoré podporuje boj proti AIDS a je zároveň oslavou života, Life Ball prebehne na viedenskej radnici v sobotu, 31. mája. Témou už 22. netradičného plesu je Záhrada rozkoší, inšpirovaná triptychom holandského maliara Hieronyma Boscha.

Významné osobnosti a celebrity ako americký exprezident Bill Clinton, návrhárka Vivienne Westwood, spevák Ricky Martin či aktivistka v boji proti AIDS Regan Hoffmann prídu podporiť známe benefičné podujatie. Svoju účasť na Life Balle potvrdili aj hviezdy ako britská speváčka Leona Lewis, americká speváčka Courtney Love či škandalózna herečka Lindsay Lohan.

Samotnému plesu predchádza niekoľko sprievodných akcií, medzi inými Konferencia TEDx vo viedenskom Hofburgu, premiérový slávnostný obed First Ladies Luncheon na zámku Schönbrunn alebo koncertné gala vo viedenskom divadle Burgtheater, kde v piatok, 30. mája očaria publikum hviezdy operného sveta ako Juan Diego Flórez, Piotr Beczala, Thomas Hampson či Yusif Eyvazov. Na divadelnej scéne sa s čítačkami predstavia aj hollywoodski herci, Marcia Cross, predstaviteľka zo seriálu Zúfalých manželiek a Billy Zane, spolu s osobnosťami domácej divadelnej scény, Sunnyi Melles a Corneliusom Obonyom.

Veľkým lákadlom pre široké publikum je pútavý otvárací ceremoniál Life Ballu pred viedenskou radnicou, ktorý každoročne priláka na 40.000 zvedavcov. Highlightom programu bude prvá čisto pánska módna prehliadka s modelmi od Givenchy, Viktor & Rolf, Jean Paul Gaultier, Dsquared či Vivienne Westwood a vystúpenia hudobných hviezd ako Ricky Martin, Leona Lewis či Christina Perri. Okázalá párty s bohatým programom pre 3.780 hostí so vstupenkami sa následne rozbehne vo viedenskej radnici. Priamy prenos z Life Ballu prinesie rakúska televízia ORF.

Ostatný rok sa na Life Balle podarilo vyzbierať na medzinárodné i domáce projekty v boji proti AIDS a HIV rekordných 2,43 milióna eur. Organizátorom Life Ballu je nezisková organizácia AIDS LIFE.

Bližšie informácie na www.lifeball.org

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

365.bank uzavrela rok 2023 so ziskom takmer 85 mil. eur. V zmysle svojej stratégie naďalej upevňuje pozíciu retailovej banky Slováci chcú ísť do penzie už v 59 rokoch. Rastie však obava, či nám štát bude vedieť vyplácať dôchodky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.