Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. augusta 2012 PR správyCestovný ruch od PRservis.skSITA Diskusia()

Letná športová akcia pod šírym nebom láka Viedenčanov

BRATISLAVA 24. augusta – Netradičné cvičenia pod šírym nebom v miliónovej metropole lákajú domáce obyvateľstvo až do konca augusta k pohybovej aktivite. Už tretie leto pripravilo mesto Viedeň pre záujemcov všetkých vekových kategórií pohyb na verejných priestranstvách a čerstvom vzduchu.
V centre mesta si záujemci už v júli mohli vyskušať, ako sa bude na športovej akcii v auguste cvičiť Každý podvečer ponúka akcia, ktoré vedú profesionálni tréneri, rozmanitý športový program ako salsa aerobic, wu jian, power gym, tai chi, boxing, latin dance alebo zumbu. Na najkrajších miestach mesta ako sú námestia Museumsplatz, Karlsplatz cez viedenské parky až po známy Práter si nielen Viedenčania môžu zacvičiť vonku zdarma.

Cieľom akcie je, ponúknuť možnosť vyskúšať si rôzne športové aktivity, ktoré sú vhodné pre každú vekovú kategóriu, zlepšiť si cvičeniami kondíciu a motivovať cvičiacich k celoročnému športu. Organizátor, viedenský športový spolok WAT chce podujatím sprístupniť športové aktivity pre širokú verejnosť.

Predošlé dva roky sa akcie zúčastnilo viac ako 10.000 Viedenčanov. 90 percent účastníkov tvorili dievčatá a ženy. Detailný program športového podujatia, ktoré potrvá do 31. augusta nájdu záujemci na http://sportplatz.wat.at/.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Zákazníci v letnej potravinovej zbierke v Tescu darovali ľuďom v núdzi 20-tisíc eur Tisíce emócií, novinky a festivalové vychytávky čakajú v Bezdymovej zóne na návštevníkov Pohody

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Cestovný ruch

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.