Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. júna 2012 PR správyCestovný ruch od PRservis.skSITA Diskusia()

Letna sezóna v AquaCity Poprad

BRATISLAVA 13. júna – Letná sezóna sa neoficiálne začne už cez nasledujúci víkend, kedy spustíme letné bazény Mayská pyramída, oficiálny začiatok máme naplánovaný na 30.6. s veľkou celodennou akciou pod názvom MEGA otváračka. Program je pripravený pre návštevníkov každej vekovej skupiny. Športové „olympijské“ súťaže, animačný program priamo v bazénoch, detský program a diskotéka s maskotmi AquaCity Oskarom a Olíviou, zumba, vodný aerobic, capoeira show a hlavne vystúpenie hviezd celého dňa, Tiny, Tomiho Popoviča a MC Erika, ktorý do AquaCity doslova priletia a leto otvoria poriadnou hudobnou a tanečnou nádielkou. Vrcholom celého dňa bude premiéra úplne novej detskej a zábavnej laser show s pyrotechnickými efektami a novými reálnymi video zábermi v bazénoch Blue Sapphire.

V rovnakom duchu sa bude v AquaCity niesť celé leto. Animačný program máme pre hostí pripravený počas celého týždňa a vďaka nášmu krytému areálu garantovane zabavíme každého návštevníka bez ohľadu na rozmary letného počasia. Piatky budú najmä v znamení súťaží a promo akcií našich partnerov. Výhry v súťažiach budú naozaj veľmi zaujímavé, keďže ceny do súťaží venovali mnohí naši reklamní partneri. Leto v AquaCity bude plné hudby a špičkových vystúpení našich slovenských celebrít. Najznámejšie a najlepšie tanečné skupinyThe Pastels, Old School Brothers, Ladylicious, Melánia Kasenčáková a Johnny Mečoch a prominenti Michal Hudák, Marcel & Junior z Fun rádia, Zdenka Predná & Smola a hrušky, Robo Papp, Thomas Puskailer a ďalšie zaujímavé osobnosti slovenského šoubiznisu budú zabávať našich hostí každú sobotu, párty bude večer pokračovať v bazénoch Blue Sapphire.
Tento bazén je mimochodom magnetom AquaCity najmä kvôli stovkám vodných atrakcií a večernej laser show, ktorá bude počas celého týždňa každý večer s iným zaujímavým motívom. Nedeľný program bude venovaný najmä detskému a rodinnému programu s rozprávkovými postavičkami, súťažami, detskými tvorivými dielňami a mini-diskotékami a nedeľnou letnou olympiádou.

Novinky letnej sezóny sa netýkajú len programu a aktivít pre hostí, ale aj doplnenia letných atrakcií. Adrenalínové dobrodružstvo môžu malí aj veľkí návštevníci AquaCity zažiť na lanovej dráhe, odkiaľ je nádherný výhľad na celý areál s panorámou Vysokých Tatier v pozadí, o poriadnu vodnú zábavu sa postará aquazorbing a aqua roller pre dvojice, vo vode sa budú môcť naši hostia vyšantiť aj s vodným a podvodným skútrom, pre menších návštevníkov budú k dispozícii nafukovacie skákacie hrady, trampolíny a ďalšie atrakcie. Všetky atrakcie v AquaCity budú počas leta za jednorazový symbolický poplatok, ktorý návštevníci uhradia spolu so vstupenkou hneď pri príchode. Žiadne dodatočné spoplatnenie atrakcií im náladu teda určite nepokazí. Vstupné sa mimochodom pred letom nebude meniť, navyše hostia môžu využiť niekoľko zaujímavých zliav, či už ako rodina alebo člen nášho klubu AquaCity.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Internetový seriál Kavej vyšiel ako nový príbeh a v knižnej podobe Čo všetko vám (ne)kryje Európsky preukaz zdravotného poistenia? Pred dovolenkou je vhodné zvážiť cestovné poistenie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Cestovný ruch

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.