Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. novembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

LEGO a elektronické hračky patria medzi hity týchto Vianoc

BRATISLAVA 27. novembra – LEGO, interaktívna mačka, elektrická násobilka, alebo i poskladanie a testovanie elektrického autíčka. To sú tohtoročné vianočné hity v online shopoch s detským tovarom. Práve ten patrí aj tento rok medzi najvyhľadávanejšie a najpredávanejšie artikle na internete.

Vo všeobecnosti (až na LEGO) platí, že čím viac elektroniky a efektov, tým väčší záujem o hračku. Trendom sú najmä hračky pomáhajúce rodičom pri výchove.

“Badáme trend nástupu hračiek so vzdelávacou pridanou hodnotou. Okrem pútavého dizajnu sú pomôckou pri výchove detí, čo rodičia oceňujú. Tohtoročné predvianočné predaje sú o 20 % lepšie ako rovnaké obdobie minulého roka. Vrchol však ešte len očakávame,“ vyjadril sa riaditeľ RajHraciek.sk Vladimír Tomajka.

Vianočná klasika
Tradičným bestsellerom je nesmrteľné LEGO. Dánska stavebnicová legenda dnes ponúka stovky variácií pre deti rôznych vekových kategórií. V TOP10 najpredávanejších produktov na RajHraciek.sk má hneď trojnásobné zastúpenie.

Výrazne je zastúpené tiež medzi najvyhľadávanejšími detskými produktmi na porovnávači cien Pricemania.sk, ktoré združuje ponuku takmer 5000 slovenských e-shopov. „Hračkám sa pravidelne zvyšuje návštevnosť tesne pred Vianocami. Aj teraz patria do top 15 najprezeranejších kategórií z celkového počtu 3055 na našom porovnávači“, tvrdí Michal Král, CEO portálu Pricemania.sk.

Tohtoročným top produktom na Pricemania.sk je český produkt – detská elektronická násobilka. Vďaka nej sa čerství školáci môžu rýchlo naučiť základné počty, desať výmenných listov obsahuje každý po 20 príkladov.

Ďalšou vianočnou klasikou sú kuchynky pre mladé slečny, dielňa pre chlapcov a penový koberec na hranie pre najmenších.

Vychytávky tohtoročných Vianoc
Boom okolo registračných pokladníc okrem našich maloobchodníkov zasiahol paradoxne aj deti. Druhá najvyhľadávanejšia podľa Pricemania.sk a siedma najpredávanejšia na RajHraciek.sk je totiž práve detská elektronická pokladňa.

Najväčšou „vychytávkou“ tohtoročného predvianočného predaja je interaktívna mačka. Plyšové zvieratko, ktoré sa prevaľuje sem a tam, otvára a zatvára oči, pohybuje hlavou, dokonca pradie. Práve potenciálny nový domáci miláčik je najvyhľadávanejšou hračkou na Pricemania.sk. Celkovo tu dominujú práve „živé“

Leniví rodičia?
Medzi najpredávanejšími produktmi paradoxne nie sú len hračky, ale aj ich úprava. Uponáhľaní a technicky menej zdatní rodičia V TOP10 na RajHraciek.sk figuruje aj skladanie a testovanie elektrického autíčka v hodnote do 400 EUR. Darmo, čas sú peniaze a toto je názorná ukážka.

RajHraciek.sk
Popredný slovenský internetový obchod s detským tovarom a hračkami, trojnásobný držiteľ ocenenia „Shop roku“ (2011, 2012, 2013) pre najlepší e-shop v kategórii Detský tovar. Od svojho vzniku v roku 2010 ponúka široký sortiment detského tovaru a patrí medzi obľúbené internetové adresy mamičiek. Svedčí o tom aj titul „Overený obchod“ na Pricemania.sk (94 % pozitívnych recenzií) a „Overené zákazníkmi“ na porovnávači cien Heureka.sk (100 % z takmer 1400 zákazníkov – recenzentov by odporúčalo obchod svojim známym). RajHraciek.sk stavia na kvalitnom zákazníckom servise, šírke dostupného sortimentu a najmä rýchlosti dodávky tovaru. V prípade osobných odberov je tovar k dispozícii 60 minút po online objednávke (ak je na sklade), pri dopravy kuriérom ďalší pracovný deň.

Zákazníci si môžu tovar pozrieť a vyskúšať v predajni na Vajnorskej ulici 136/A v Bratislave (ktorá je zároveň miestom pre osobné odbery) v pracovných dňoch medzi 10.00 a 18.00 hod.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Netradičné vianočné darčeky nájdete na swape v Avione Festival inovácií ITAPA EXPO prinesie slovenské EXPO z Dubaja a unikátny program plný známych inovátorov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.