Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. novembra 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Legendárny Krstný otec v luxusnom vydaní

BRATISLAVA 26. novembra 2015 (WBN/PR) – Pri príležitosti 95. výročia narodenia Maria Puza vychádzajú jeho slávne mafiánske príbehy v unikátnom luxusnom prevedení s ilustráciami. Trojnásobný priestrel cez všetkých 952 strán.
Náboj zavesený na šnúrke slúži ako záložka a môžete ho vložiť do priestrelu. A k tomu tri nesmrteľné príbehy v jednej knihe: Krstný otec + Sicílčan + Corleone.

Krstný otec. Sicílčan. Corleone.
Tri kultové diela, ktoré boli mnohokrát sfilmované, teraz vyšli ako unikátna luxusná a ilustrovaná edícia 3 v 1.
Krstný otec Maria Puza a jeho hlavný hrdina don Corleone patrí už vyše 40 rokov ku kultovým dielam a postavám svetovej literatúry.

Formát knihy je 230×280 mm, nechýba lacetka s nábojom a celý knižný blok prederavený tromi výstrelmi. Puzdro v tvare fľaše s nápisom Tradičný mafiánsky nápoj.
Súčasťou knihy je 50 ilustrovaných fotografií a na každej strane je ruka s červenými čiarami.

Príbeh o krstnom otcovi je už notoricky známy.
História krvavej vojny klanu Vita Corleoneho proti ďalším famíliám v 40.rokoch minulého storočia dokázala zachytiť klasickú mafiu v konkrétnom období a na miestach, kde existuje dodnes.
Rovnakú popularitu a ocenenia si získala aj trojdielna filmová adaptácia tejto „americkej ságy“ newyorského podsvetia, ku ktorej scenáre napísal sám Puzo a réžie sa ujal Francis Ford Coppola. Vo filmoch zažiarili okrem iných Marlon Brando, Diane Keatonová a Al Pacino.

Kniha Krstný otec – Príbehy rodiny Dona Corleoneho je ideálnym hodnotným darčekom pre milovníkov mafiánskych príbehov, ale aj zberateľov jedinečných kníh.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

30 rokov Nostalgie s Kidom, na plátne i pápežské baziliky Ríma V Nostalgii Hieronymus Bosch, nový Woody Allen i James Bond

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.