Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. novembra 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

LED modernizácia osvetlenia prináša úspory

BRATISLAVA 18. novembra – V dnešnej dobe, viac ako kedykoľvek predtým je nevyhnutné detailne sledovať výdavky a prevádzkové náklady podniku. Nedávna finančná kríza po viacerých stránkach negatívne ovplyvnila chod výrobných podnikov a firiem. Po tomto globálnom otrase si viacerí výkonní pracovníci a majitelia spoločností začali uvedomovať dôležitosť detailnej analýzy výdavkov a prevádzkových nákladov a s tým spojené možnosti optimalizácie.

Jednou z najefektívnejších ciest ako zredukovať prevádzkové výdavky je zníženie energetickej náročnosti osvetľovacej sústavy pomocou LED svietidiel. Táto moderná svetelná technológia sa za posledné roky dostala do popredia záujmu, vďaka výraznému nárastu svetelného výkonu, účinnosti a v neposlednom rade až extrémnej životnosti (viac ako 100.000 hodín). Úspory elektrickej energie, ktoré sa zároveň pri zvýšení kvality osvetlenia pohybujú v priemere na úrovni 50% sú overené tisíckami inštalácií po celom svete.

Na slovenskom trhu pôsobí veľké množstvo firiem, ktoré predávajú LED svietidlá a však drvivá väčšina sú len obchodníci s čínskymi produktami z pochybnou kvalitou. Pokiaľ však klient preferuje odbornú analýzu a ucelené, komplexné riešenie modernizácie osvetlenia na kľúč so špičkovými LED svietidlami od renomovaných európskych výrobcov, možnosti sa zredukujú na minimum.

Medzi špecialistov na LED technológiu a jedným z popredných odborných konzultantov patrí slovenská spoločnosť ECO-LOGIC s.r.o., ktorá za svoj projekt LED modernizácie mesta Senec získala medzinárodne ocenenie LED City of the year 2014 – Central Eastern Europe!

„V rámci nášho pôsobenia sme si od začiatku stanovili vysoký štandard kvality služieb, ktoré našim klientom ponúkame a ktorý sa s čínskymi svietidlami neistých parametrov, kvality a záruky nedá za žiadnych okolností dosiahnúť. Z tohto dôvodu pracujeme výlučne s poprednými európskymi technologickými partnermi, ktoré sú garanciou overených riešení špičkovej kvality. Sme radi, že aj vďaka tomuto prístupu sme dokázali poskytnúť uspokojivé riešenia významným klientom ako napr. KIA Motors Slovakia, Unibail-Rodamco, Retail Value stores (Carrefour), ZF Boge Elastmetall, Nestlé Slovensko, Johns Manville, Geox Retail Slovakia, BC Torsion, Hriňovské strojárne, alebo Volvo Group Slovakia. Naši klienti úspešne prevádzkujú už viac ako 6000 LED svietidiel s priemernou návratnosťou 3 roky a dosiahnutou úsporou na úrovni 58%. Celková dosiahnutá finančná úspora činí už viac ako 700.000 Eur ” prezradil Dušan Kozic, konateľ spoločnosti ECO-LOGIC s.r.o.

„Naša spoločnosť ponúka ucelené služby od návrhu, až po dodávku a realizáciu osvetlenia. Je preto veľmi dôležité, aby sme s klientom, či už sa jedná o verejný alebo súkromný sektor, boli od samého začiatku a počas konzultácie zistili aké sú priority a následne celý projekt smerovali k úspešnému cieľu.

Pracujeme výhradne s výrobcami, ktorí sú lídrami v danom segmente a finálne riešenie pre klienta veľa krát „ušijeme na mieru“ práve preto, že nie sme viazaní na jeden typ, alebo značku. Je veľa krát veľmi náročné splniť všetky požiadavky, ktoré si klient vyšpecifikuje, ale vďaka našej flexibilite vieme vždy operatívne a promptne reagovať a problém vyriešiť k spokojnosti zákazníka. Naša idea je, aby si náš klient pri akejkoľvek spojitosti so slovom osvetlenie vybavil našu spoločnosť ECO-LOGIC” objasnil ponúkané služby obchodný riaditeľ, Luboš Kozic.

„V prípade potreby, dokážeme našim klientom zabezpečiť 100% prefinancovanie celého projektu, ktoré sa následne spláca z dosiahnutých úspor, prípadne si s klientom nastavíme individuálny splátkový kalendár. Úroková sadzba sa pohybuje na štandardných trhových hodnotách s tou výhodou, že klient si nemusí brať úver, alebo si zaťažiť investíciou rozpočet. Pre nás sú dôležité preferencie klienta a vždy sa snažíme nájsť optimálny model financovania.” Zdôraznil možnosti financovania projektov Dušan

Takýmto spôsobom vie klient získať ucelené riešenie zníženia prevádzkových nákladov osvetľovacej sústavy, ktoré nezaťaží rozpočet spoločnosti a zároveň výbornú možnosť zviditeľniť sa, ako ekologicky zmýšľajúca firma, ktorá je ohľaduplná k životnému

Kontakt na spoločnosť ECO-LOGIC s.r.o.

Dušan Kozic, konateľ
kozic@ecologic.sk
0903 581 869

Luboš Kozic, obchodný riaditeľ
lubos.kozic@ecologic.sk
0914 326 742

www.ecologic.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Poznáme finálnu turnajovú súpisku Prague Champs! Profi tímy v kvalifikácii ani raz nezaváhali 365.bank prináša digitálne diela Vladimíra Havrillu vo forme NFT na svoje pobočky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.