Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. októbra 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

LEAF opäť hľadá namakané makovice

Majú vaše deti dobré nápady a vy máte pocit, že im stále menej rozumiete? Možno je načase, aby ste im pomohli nájsť ich vlastnú cestu s našou odbornou a finančnou podporou. Do 9. októbra 2016 môžete svoje ratolesti vo veku od 10 do 16 rokov prihlásiť do programu LEAF AWARD 2016. Stačí, ak na webovej stránke www.award.leaf.sk vyplníte spolu s nimi prihlasovací formulár. Možno práve tie vaše získajú symbolickú makovicu ako ocenenie a ročný individuálny rozvojový program v hodnote 3 000, 6 000 alebo 9 000 EUR.

Program LEAF AWARD, v rámci ktorého sa ocenenie LEAF AWARD 2016 udeľuje, je zameraný na podporu študentov stredných a žiakov základných škôl. V centre pozornosti sú štyri oblasti. Okrem dosiahnutých študijných výsledkov sú to aktuálne podnikateľské a neziskové projekty a budúce projekty.

Šesťčlenná porota vyberie z prihlásených študentov po individuálnych pohovoroch tých najlepších. Pre najnádejnejších okrem symbolických trofejí budú v spolupráci s nimi vytvorené ročné individuálne rozvojové programy v hodnote 3 000, 6 000 a 9 000 EUR.

Traja vlaňajší ocenení v rámci vlaňajších LEAF AWARD 2015 získali počas uplynulých dvanástich mesiacov nielen nové zručností, ale aj dôležité profesionálne kontakty (viac na http://award.leaf.sk/tlacova-sprava-2/). V máji napríklad navštívili Joint Research Centre v talianskej Ispre (na snímke), ktoré je ako technologické a výskumné centrum interným vedeckým a technickým poradným orgánom Európskej komisie. V polovici septembra sa na bratislavskom Bôriku stretli spolu s ostatnými nádejami slovenskej vedy a výskumu aj s jeho generálnym riaditeľom Vladimírom Šuchom.

„Naším cieľom je zlepšovať kvalitu života na Slovensku a veríme, že je to možné cestou zdola, cestou podpory šikovných mladých ľudí, ktorí sú výnimoční nielen bystrou hlavou, ale aj charakterom. Nehľadáme zázračné bytosti. Skôr vidíme potenciál tam, kde sa to rodičom môže zdať samozrejmé a chceme ho deťom – MAKOVICIAM – v spolupráci s odborníkmi pomôcť rozvinúť ,“ dodal koordinátor projektu LEAF AWARD Miroslav Kocúr.

O neziskovej organizácii LEAF

Vyhlasovateľom sútžaže LEAF AWARD je mimovládna neziskovaá organizácia LEAF, ktorá vznikla v roku 2011 s ambíciou zlepšovať kvalitu života na Slovensku. Orientuje sa na rozvoj mladých ľudí s potenciálom menitť veci okolo seba a dlhodobo chce podporovať rast budúcich osobností, ktoré v sebe spájajú charakternosť. excelentnosť, podnikavé líderstvo a občiansku angažovanosť bez ohľadu na sociálno-ekonomické prostredie, z ktorého pochádzajú. Ďalšie informácie nájdete na www.leaf.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Rekordné predaje AURES Holdings v prvom štvrťroku posilnila generatívna AI v kontaktnom centre Zánovných áut je výrazne viac, ceny sa medziročne zvýšili

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.