Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. júna 2013 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Kulinárska megashow v Tesco Lamač začína v sobotu

BRATISLAVA 20. júna – Najsviežejšie kulinárske trendy a najsviežejšie pochúťky. Ak vám táto kombinácia je po chuti, nezabudnite najbližšie dve soboty navštíviť Tesco Lamač, Bratislava. Od 10:00 do 15:00 spoločnosť Tesco Stores SR, a.s. pripravila pre zákazníkov jedinečnú kulinársku megashow s profesionálnym šéfkuchárom. Zároveň obchod predstaví svoju ponuku čerstvých pochúťok v nových obslužných pultoch.

Skutočnosť, že sa obe kulinárske megashow uskutočnia v Tesco Lamač nie je dielom náhody. Práve v Lamači totiž spoločnosť ponúka najširší sortiment čerstvých pochúťok, ako sú krájané syry, suché salámy pre gurmánov, exotických ryby, čerstvé mäso a a prémiové mäsové výrobkov od najlepších domácich a svetových dodávateľov.

Čerstvou novinkou sú i obslužné pulty. Predstavujú rajón profesionálnych mäsiarov a raj pre zákazníkov, ktorí vyhľadávajú kvalitu a čerstvosť. Pulty boli uvedené do prevádzky len 10. júna 2013.

V množstve gurmánskych špecialít sa zákazníci zorientujú vďaka vyškoleným pracovníkom. Tí každému poradia ako správne vybrať zo širokej ponuky rýb, ako ich skladovať, rýchlo a chutne pripraviť. Zároveň, pre inšpiráciu, nakupujúci nájdu pri obslužných pultoch i receptové kartičky na prípravu rýb či hovädzieho mäsa.

Kulinársku megashow v Tesco Lamač, Bratislava
sobota 22. júna 2013 od 10.00 do 15.00 hod.
sobota 29. júna 2013 od 10.00 do15.00 hod.

Viac informácii nájdete na tematickej stránke: www.cerstvepulty.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Decembrové potešenie v Rakúsku JOJ: Zážitok vidieť – s televíziou JOJ už 14 rokov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.