Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. mája 2015 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Ktoré technológie dokážu firmám pomôcť v biznise?

BRATISLAVA 21. mája – Biznis paradox súčasnosti? Mnohé firmy svojím zákazníkom stále neponúkajú to, čo potrebujú, ale to, čo firmy potrebujú predať. Ako tento nefungujúci prístup konečne zmeniť a ako v tom firmám pomôžu moderné technológie sa už dnes dozvie viac než dvesto účastníkov konferencie DATALAN IT FORUM 2015. Takmer dve desiatky spíkrov predstavia najnovšie technologické inovácie, ktoré sú nevyhnutné v biznise 21. storočia.

Cieľom konferencie DATALAN IT FORUM 2015 je inšpirovať firmy k tomu, ako využiť obrovské možností moderných technológií. Výsledkom budú personalizované služby, spokojný zákazník a rastúci biznis. „V DATALANe vidíme za každým IT riešením prínos pre zákazníka. Technológie a služby vnímame ako dve neoddeliteľné veci a riadime sa zásadou, že moderné riešenia musia byť v prvom rade užitočné,“ vysvetľuje Michal Klačan, predseda predstavenstva v spoločnosti DATALAN, známy svojím nadšením pre nové technológie. „A z pohľadu zákazníka je pre neho užitočná tá služba, ktorá reaguje na jeho potreby a očakávania.“

Problémom, ktorý stojí za neosobným prístupom firiem ku svojim zákazníkom, či za málo atraktívnymi službami, môže byť nielen konzervativizmus, či pohodlnosť, ale často je to aj málo informácií o nových technológiách a ich využití v praxi. A pritom firmy už dnes majú k dispozícii skutočne množstvo šikovných nástrojov, prostredníctvom ktorých môžu ponuku služieb aj komunikáciu so zákazníkmi rýchlo a ľahko zmeniť. A to aj bez vysokých nákladov na infraštruktúru.

Na konferencii DATALAN IT FORUM 2015 hosťom napr. ukážeme, ako môžu personalizovať užívateľské prostredie v každom zariadení a dosiahnuť tak pozitívnu customer experience tj. zákaznícku skúsenosť. Pozrieť sa na vec z pohľadu zákazníka a prispôsobiť ponuku reálnym potrebám dnes už nemusí byť pre firmy žiadna závratná investícia. Nepotrebujú meniť celé systémy, iba upraviť digitálne používateľské rozhranie koncového klienta, ktoré by malo byť príjemné a jednoduché. Stačí nadstavba systému – rýchla, flexibilná a modifikovateľná. Ako na to prezradíme firmám na konkrétnom príklade.

Prezentovať budeme aj Complex Event Processing, šikovnú technológiu, ktorá pomôže firmám získať užitočné informácie o zákazníkoch a ovplyvniť ich rozhodovanie pri nákupe. CEP mimoriadne rýchlo identifikuje konkrétne zákaznícke situácie a dokáže „spustiť“ scenár, ktorý prispôsobí ponuku služieb aktuálnym potrebám v správnom čase. DATALAN už má skúsenosti s nasadením tejto technológie v priemysle a nechýbajú nám ani nápady a vízie, ako by mohol CEP fungovať aj v iných oblastiach. Potenciál využitia vidíme vo firmách, ktoré majú najviac informácií o zákazníkoch, teda bankách, u telekomunikačných operátorov, či v poisťovniach.

Na konferencii exkluzívne predstavíme aj SemanticSearchBox, nový nástroj z dielne DATALANu, ktorý pomôže napr. pracovníkom call centra a pobočiek získať relevantné informácie bez toho, aby museli ovládať aktuálne kampane a programy. Tento firemný „Google“ pracujúci na princípe umelej inteligencie dokáže vyhľadať informácie na základe významu, rozpoznať ľudskú reč, vie sa učiť v čase a obsiahne široký rozsah dát v rôznych formátoch z rôznych systémov.

Účastníkom konferencie IT experti predvedú aj nástroje na online identifikáciu a lokalizáciu zákazníkov, bezpečné zdieľanie dokumentov, jednoduché videokonferencie a nebude chýbať ani možnosť vyskúšať si najnovšie technologické vychytávky.

21. mája sa tak v Bratislave stretnú najnovšie inovácie, desiatky nápadov a užitočných technológií. Účastníci konferencie DATALAN IT FORUM 2015 sa budú môcť inšpirovať skúsenosťami z praxe a diskutovať s lídrami slovenského IT trhu.

Špeciálnym hosťom konferencie je Sean Dromgoole, britský expert s viac než 15-ročnými skúsenosťami v oblasti skúmania zákazníckych potrieb a očakávaní, a účastníkov čaká aj stretnutie s nadšencami, pre ktorých je IT svet celoživotnou vášňou. Svoje startup príbehy porozprávajú Ján Cifra z eDocu, Daniel Minárik z ProfitUp a slovenský expert na využitie dronov v biznise, Róbert Kúšik z UAVONIC.

Kompletný program a výstupy z konferencie nájdete na www.datalanitforum.sk

Hlavnými partnermi konferencie DATALAN IT FORUM 2015 sú spoločnosti CISCO, HP, IBM a SAMSUNG.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Rozprávkové Vianoce v Auparku Bratislava v znamení Luskáčika LANXESS predstavil inteligentné a udržateľné produkty pre polyuretánový priemysel

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.