Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Kristonovej intimny telocvik.jpg
Foto: www.bux.sk
19. apríla 2018 PR správyKultúraKnihy od PRservis.skSITA Diskusia()

Kristonovej intímny telocvik

BRATISLAVA 19. apríla 2018 – Inkontinencia je v spoločnosti tabu a to je škoda. Trápi totiž mnohé ženy…a nemusela by.
Metóda Andrey Kristonovej – Kristonovej intímny telocvik – vyliečila v priebehu posledných tridsiatich rokov státisíce žien. Mnohým sa zlepšil zdravotný stav, začali sa cítiť dobre vo svojej koži v každej fáze života. Začali naplno prežívať svoju sexualitu. Vďaka cvičeniu sa narodilo niekoľko sto bábätiek.
Je to životný štýl, súčasť starostlivosti o našu ženskú podstatu a vedomá ochrana nášho zdravia. Svoju metódu rozvíja Andrea Kristonová od roku 1986 a slúži ako liečba, aj ako prevencia.

Vďaka sérii cvikov v knihe Kristonovej intímny telocvik sa môžeme zaručene dopracovať k silným „spodným“ svalom. Zaradením niekoľkominútového cvičenia do nášho denného programu a uvoľnením emočných blokov môžeme dosiahnuť zlepšenie, či dokonca môžu úplne zmiznúť príznaky akými sú napr.:

 • ťažkosti s udržaním moču alebo stolice
 • oslabenie pošvy
 • klesnutie močového mechúra, maternice či konečníka
 • endometrióza
 • syndróm polycystických vaječníkov
 • nedostatočná produkcia ženských hormónov
 • neplodnosť
 • sklon k potratom
 • sexuálne dysfunkcie
 • vaginizmus a iné kŕče v podbruší
 • zápchy, zápaly a bolesti v podbruší neznámeho pôvodu
 • príznaky po odstránení maternice
Andrea kristonova.jpg
Foto: www.bux.sk

Andrea Kristonová ponúka v knihe najskôr cviky pre harmonickú tvár – gymnastiku tváre, cviky na hrdlo proti chrápaniu, uvoľnenie tváre. Ďalšia kapitola je venovaná ochrane poprsia, súčasťou je séria intenzívnych cvičení na udržanie pŕs a omladenie pŕs.
3. kapitola knihy Kristonovej intímny telocvik ponúka praktiky na uvoľnenie menštruačných kŕčov. A napokon 4.kapitola, ktorá je základom knihy – intímny telocvik. Andrea vysvetľuje, ako postupovať s cvičeniami. Dokonca pridáva intímny telocvik pre mužov a tréning detí.

Čo možno očakávať od cvičení?

Črevá ožijú už o niekoľko dní. Uľahčí sa a možno bude aj častejšie vyprázdňovanie stolice. To, samozrejme, neznamená hnačku, iba to, že pravidelným pohybom sa dolný úsek črevného systému bude efektívnejšie posúvať, zlepší sa jeho fungovanie. To pre mnohé ženy môže znamenať veľkú kvalitatívnu a potešujúcu zmenu, veď mnoho žien trpí zápchou.

Unikanie moču prestane alebo sa zmierni podľa subjektívnych výpovedí žien, ktoré sa zúčastnili na našich meraniach a výskume, v 92 % v prípadoch, keď problém vyvolalo svalové oslabenie.

Pošva sa stane pevnejšou. Po cvičení s meraním sily pošvy mi väčšina žiačok tlmočila poďakovanie a  pozdrav ich manželov. Pravidelným cvičením svalové vlákna zhrubnú, preto sa zvýši aj ich základná pevnosť, držia čoraz lepšie.

Zvierač konečníka bude silnejší. Zmení sa už jeho základný tonus, jeho pevnosť. Aj v stave pokoja bude užší a vystúpi vyššie.

Vzrastie schopnosť zažiť orgazmus. Od mnohých svojich žiačok som dostala informácie, aký úžasný vplyv má v tomto smere cvičenie. Sexuálna neukojenosť môže mať, samozrejme, veľa príčin, ale často ňou býva oslabený tkanivový systém.

Oveľa viac sa dozviete v novinke Kristonovej intímny telocvik.

Milan Buno, literárny publicista

K téme

Vzrušujúca a dobrodružná historická romanca Tajomné dedičstvo Mágia, džinovia a čarovná lampa. Fantasy inšpirované rozprávkami Tisíc a jedna noc

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Knihy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.