Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. júna 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Kráľovná tínedžerských sŕdc

BRATISLAVA 16. júna – Ak by od toho záviselo šťastie vašich blízkych, vzdali by ste sa lásky? Aj svojich snov? Sedemnásťročná Eureka presne vie, čo musí urobiť. Jej rozhodnutie môže zachrániť svet.

Eureka je z pokolenia žien so zvláštnym a desivým prekliatím: jej slzy dokážu rozpútať potopu sveta. Dozvedá sa to však príliš neskoro, keď už niet cesty späť. Kniha Vodopád je skvelým pokračovaním rovnako úspešného bestsellera Slza. Napriek romantickej zápletke ukazuje, že aj žiaľ je len radosť v inom osvetlení a nikto necíti iba jedno.

„Fanúšikovia sa budú potápať ozaj dychtivo.“
Booklist

Tá, o ktorej mŕtvi rozprávajú v našich snoch.
Uprostred skazy, ktorú spôsobili Eurekine slzy, musí čeliť posmechu a narážkam atlantídskych čarodejníc, útokom nahnevaných zúfalých miestnych obyvateľov, no aj nečakaným odhaleniam o sebe. Vďaka nim dospeje k rozhodnutiu, že ak bude dosť silná, môže poraziť Atlasa a zabrániť mu ovládnuť svet. No musí obetovať to najdrahšie, čo má.

„Človek musí milovať, aby mohol mať zlomené srdce.“

Lauren Kateová si mladých čitateľov získala už pred niekoľkými rokmi sériou kníh o Padlých anjeloch. Novým strhujúcim príbehom Vodopád svoju pozíciu podčiarkuje a smelo ju môžeme vyhlásiť za nekorunovanú kráľovnú tínedžerských sŕdc. V románe nechýba ničivé tajomstvo, temná mágia ani vzrušenie.

Začítajte sa do novinky VODOPÁD hneď teraz.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Únia skomplikovala obľúbený dovoz lacných tovarov z tretích krajín. Zjednodušil to až digitálny projekt roka Hercule Poirot v novinke Predávkovanie smrťou

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.