Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. februára 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Košice bohatšie o desiatky nových pracovných miest

BRATISLAVA 5. februára – Fabrika na reklamu s oficiálnym názvom KPK Reklama s.r.o. sa bude rozrastať. Spoločnosť zameraná na tlačiarenské služby a reklamu plánuje zvýšiť počet zamestnancov zo súčasných 35 na 65.

Vďaka kvalifikovaným zamestnancom, precíznym riadiacim postupom a investíciám do nových, moderných technológii sa jej geografické pôsobenie neustále rozširuje. Okrem východoslovenského regiónu pôsobí v Bratislave, Maďarsku a minulý rok otvorila divíziu v Prahe s pôsobnosťou pre celú ČR. Jej ambíciou je stať sa jednotkou v oblasti veľkoplošnej tlače na Slovensku a v strednodobom horizonte expandovať do ďalších okolitých krajín Európy.

www.kpkreklama.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Tauris postavil v Košiciach moderné logistické centrum. Zefektívni distribúciu, zníži dopad na životné prostredie a zlepší pracovné podmienky pre zamestnancov Dopyt ho hybridnej práci rastie, na Slovensku pribudnú dve nové Regus centrá

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.