Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. júla 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Konica Minolta zvyšuje IT bezpečnosť zákazníkov

BRATISLAVA 21. júla – Z produkčných zariadení Konica Minolta sa môžu stať vysielače samostatného WiFi signálu. Vďaka tomu je možné znížiť bezpečnostné riziká spojené s rastom využívania mobilných prístrojov v zamestnaní. Inovácia v oblasti mobilnej tlače umožní zákazníkom Konica Minolta pracovať oddelene od firemnej WiFi siete a zabráni prienikom nebezpečných softvérov či neoprávnených osôb do firemného IT. Nové technológie Wireless Access Point Mode a WiFi Direct podporuje celkom 15 modelov multifunkčných zariadení Konica Minolta formátu A3 a A4.

„Interné siete našich zákazníkov stále častejšie využívajú aj zamestnanci alebo klienti s nedostatočne chránenými mobilnými zariadeniami. Aktuálna inovácia umožní vytvoriť samostatné vysielače oddeleného WiFi signálu priamo z produkčných zariadení Konica Minolta. Užívatelia mobilných prístrojov sa tak pri zadávaní tlačových úloh môžu napojiť priamo na ne a tým neohrozia ostatnú IT infraštruktúru,“ povedal Štefan Peľo, produktový manažér Konica Minolta Slovakia, a dodal: „Okrem zvýšenia bezpečnosti umožní toto riešenie využívať služby mobilnej tlače aj tým zákazníkom, ktorí nedisponujú vlastnou bezdrôtovou sieťou.

Nové technológie je možné využiť na tlač zo všetkých aplikácií mobilnej tlače Konica Minolta a sú kompatibilné so všetkými druhmi smartfónov a tabletov. „Oddelená WiFi sieť je vhodná napríklad pre tlačové strediská či showroomy a všetky firmy, ktoré umožňujú svojim klientom či zamestnancom tlačiť z vlastných mobilných prístrojov,“ doplnil Štefan Peľo.

Konica Minolta touto inováciou dopĺňa aktuálne portfólio služieb mobilnej tlače. Tie môžu využiť všetci používatelia prenosných zariadení bez ohľadu na operačný systém či značku prístroja. Dlhodobým cieľom spoločnosti je poskytovať plnohodnotné služby mobilnej tlače, ktoré budú porovnateľné s tlačovými funkciami počítačov.

O spoločnosti Konica Minolta

Konica Minolta Holding Inc. patrí medzi celosvetových lídrov na trhu poskytovateľov produktov, služieb a riešení v oblasti tlače, dokumentov a ich spracovania. Pôsobí v 64 krajinách po celom svete a zamestnáva dokopy 35 600 zamestnancov Hlavnou filozofiou spoločnosti je vytvárať nové hodnoty. Špecifickými inováciami uľahčuje ľuďom prácu a tým skvalitňuje spoločnosť. Jej hlavná centrála sídli v Tokiu, európska centrála sa nachádza v Hannoveri. Rýchly vývoj všetkých technológií zaisťuje viac než 26 vývojových a technických centier.

O Konica Minolta Slovakia

Konica Minolta Slovakia pôsobí na Slovensku od roku 1990. Jej hlavným poslaním je poskytovanie komplexných tlačových riešení a technológií. Multifunkčné zariadenia a produkčné zariadenia sú vhodné tak pre kancelárske prostredie, ako aj pre profesionálne tlačiarne. V ponuke spoločnosti je taktiež integrácia softvéru pre digitalizáciu dokumentov, ich obeh a dlhodobú archiváciu.
Spokojnosť klientov sa znova potvrdila aj formou prvenstva v trhových podieloch v rámci Slovenskej republiky: 74% produkčné zariadenia a 46% multifunkčné zariadenia A3 (Zdroj: InfoSource).

Centrála spoločnosti je v Bratislave, odkiaľ sú riadené filiálky v Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Ďalšie informácie o spoločnosti nájdete na www.konicaminolta.sk.
Katalóg s fotografiami produktov je k dispozícii na www.konicaminolta-images.eu.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

KONICA MINOLTA je víťazom 6 – mesačného medzinárodného testu Prvý roll to roll systém od Konica Minolta na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.