Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. apríla 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Konferencia European Utility Conference vo Viedni

BRATISLAVA 18. apríla – Po úspechu Svetového kongresu vodného hospodárstva vo Viedni pred piatymi rokmi, sa 18. až 20. apríla stane susedná metropola dejiskom ďalšej významnej medzinárodnej konferencie venovanej vodnému hospodárstvu v celosvetovom kontexte – European Utility Conference. Témami stretnutia zahraničných i domácich expertov vodného hospodárstva budú manažment, infraštruktúra, výmena skúseností, know-how v oblasti rizikového a krízového hospodárstva a optimálne riadenie vodárenských podnikov.
Nedávny vývoj udalostí ako cunami v Japonsku alebo vodná kríza na Cypre budú predmetom diskusií, ako aj bezpečnostné parametre pre kolobeh vody, úloha verejných poskytovateľov z ekonomického a politického hľadiska, či vzťahy so zákazníkmi a komunikácia v riadení podnikov verejných služieb v súčasnej ekonomickej situácii.
Medzi renomovanými expertmi na vodné hospodárstvo sa predstavia s prednáškami napríklad Gerard Payen, Helena Alegre, Josef Klinger, Regina Sommer, Roman Neunteufel. Konferencia prinesie prednašky z 18 krajín sveta, medzi nimi prezentácie z Japonska, Singapuru, USA, Kene a početných európskych vodohospodárskych podnikov a organizácií. Organizátorom medzinárodnej konferencie, ktorá sa uskutoční v hoteli Park Royal Palace Vienna, je IWA (International Water Association). Podrobný program na http://www.euc2012vienna.at.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Potrebujeme reformy na národnej aj európskej úrovni, zhodli sa panelisti Odborná konferencia iDEME 2024 o aktuálnych a prioritných témach digitalizácie verejnej správy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.