Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. decembra 2012 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Klzisko v River Parku už funguje

BRATISLAVA 5. decembra – River Park pozýva všetkých Bratislavčanov oprášiť si svoje korčuliarske schopnosti na klzisko s pravým ľadom, ktoré je umiestnené v príjemnom prostredí dunajskej promenády. Ľadová plocha je otvorená každý deň od 9:00 do 21:00.

„Naše klzisko je ideálne pre rodičov, ktorí chcú naučiť korčuľovať svoje ratolesti. Na ľadovej ploche sú totiž k dispozícii postavičky tučniakov, ktoré sú deťom oporou pri ich prvých korčuliarskych pokusoch. Pomáhajú im vyhnúť sa pádom, ktoré by ich mohli od korčuľovania odradiť. V River Parku si však prídu na svoje aj skúsení korčuliari. Výhodou nášho klziska je totiž dostatok miesta na ľadovej ploche a príjemná pokojná atmosféra,“ informuje hovorkyňa J&T Real Estate Katarína Krajňáková.

Korčuľovanie v River Parku je bezplatné, k dispozícii je požičovňa korčulí, prilieb, úschovňa batožiny i stánok s občerstvením. Klzisko bude fungovať do konca februára.

Viac informácií nájdete na internetovej stránke http://www.riverpark.sk/sk/informacie/klzisko

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Avion organizuje obľúbený swap vecí pre deti aj dospelých. Už tento víkend! Vesmírne dobrodružstvá a Halloween na ľade môžu zažiť návštevníci iba v Avione

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.