Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. októbra 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Keepi – Cloud By SOFTIP je najlepšie Cloudové riešenie 2013

BRATISLAVA 1. októbra – Cloudové web ERP riešenie keepi – Cloud By SOFTIP získalo krátko po svojom uvedení na trh prvé významné ocenenie – stalo sa víťazom Microsoft Industry Awards 2013. SOFTIP získal tento prestížny titul už 8-krát za sebou, tento rok zvíťazil v kategórii „Najlepšie Cloudové riešenie (Azure+Office365)“.

„Aj keď sa môže zdať, že po ôsmych rokoch nám podobné ocenenia už môžu zovšednieť, nie je to pravda. V neustále rastúcej konkurencii je mimoriadne ťažké obhájiť líderské pozície a som preto veľmi hrdý a šťastný, že SOFTIP a celý náš tím opäť priniesli pre zákazníkov produkt, ktorý má špičkové parametre. Ocenenie Microsoft Industry Award je toho dôkazom,“ povedal Ján Schwarz zo spoločnosti SOFTIP.

Keepi predstavuje prelomový produkt pre SOFTIP. Poskytuje množstvo nástrojov vrátane jednoduchého a podvojného účtovníctva, je dostupný cez web a v rámci základnej funkcionality je zdarma. A to bez časového obmedzenia, bez ohľadu na počet používateľov alebo veľkosť spracovávanej agendy. Zákazník má svoje účtovníctvo a manažérske informácie vždy so sebou, či už bude v práci, na cestách s počítačom, tabletom alebo so smartphonom. Dáta sú v bezpečí a spracované podľa najaktuálnejšej legislatívy. Samozrejmosťou je prihlasovanie cez Facebook, podpora prostredníctvom diskusného fóra a

Keepi – Cloud By SOFTIP je na trh uvádzaný postupne formou uvoľňovania funkčných celkov. Do konca roka 2013 tak pre zákazníkov bude k dispozícii komplexný systém pre jednoduché aj podvojné účtovníctvo na báze cloud computingu.

Ďalšie informácie na www.softip.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Účtovný a ekonomický softvér Keepi prináša ďalšie benefity SOFTIP prináša ERP riešenie cez cloud a bezplatne

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.