Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. júna 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

SOFTIP prináša ERP riešenie cez cloud a bezplatne

BRATISLAVA 25. júna – Vlastné účtovníctvo a riadenie ekonomickej agendy s nulovými nákladmi na softvér. To je ponuka, ktorú prináša pre malých podnikateľov a živnostníkov SOFTIP. Na trh totiž uviedol nové ERP riešenie keepi – CLOUD BY SOFTIP.

keepi je systémom so širokou ponukou nástrojov vrátane jednoduchého a podvojného účtovníctva, ktorý je dostupný cez web a v rámci základnej funkcionality je BEZ POPLATKOV. A to bez časového obmedzenia, bez ohľadu na počet používateľov alebo veľkosť spracovávanej agendy. V súčasnosti sa pritom ročné náklady na vlastníctvo štandardného ekonomického softvéru môžu vyšplhať až na tisíc

„keepi predstavuje prelomový produkt pre SOFTIP. Vďaka využitiu cloudu otvára dvere k špičkovému ERP systému pre každého, ale garantuje aj užívateľsky príjemnú a škálovateľnú funkcionalitu presne podľa individuálnych požiadaviek používateľa. Už v základnej, bezplatnej verzii, mu poskytuje všetky nevyhnutné nástroje pre riadenie jeho ekonomickej agendy. Zároveň však ponecháva možnosť doplniť si v prípade potreby ďalšie funkcie. Vďaka prístupu cez internet je k dispozícii skutočne kdekoľvek a bez časového obmedzenia. V situácii, kedy stále rastie tlak na minimalizáciu nákladov či v prípade rozbehu nového biznisu, je ideálnou voľbou pre každú malú firmu či živnostníka,“ povedal Dušan Guldan, predseda predstavenstva SOFTIP.

S keepi – CLOUD BY SOFTIP má zákazník svoje účtovníctvo a manažérske informácie vždy so sebou, či už bude v práci, na cestách s počítačom, tabletom alebo so smartphonom. Dáta sú v bezpečí a spracované podľa najaktuálnejšej legislatívy. Samozrejmosťou je prihlasovanie cez Facebook, podpora prostredníctvom diskusného fóra a multijazyčnosť.

Nové riešenie keepi je postavené na platforme Microsoft Windows Azure. Jeho aktuálna verzia, ktorá bola uvoľnená na trh 21. júna 2013, poskytuje základnú funkcionalitu, ktorá umožňuje viesť evidencie jednoduchého účtovníctva – vystavovať faktúry, pokladničné doklady, evidovať bankové výpisy. Do konca pribudnú mnohé ďalšie funkcie a pre zákazníkov tak bude k dispozícii komplexný ERP systém pre jednoduché aj podvojné účtovníctvo na báze cloudcomputingu.

Viac informácií na www.keepi.sk

Najdôležitejšie funkcie keepi – CLOUD BY SOFTIP
– vedeniejednoduchého a podvojného účtovníctvapre platcov aj neplatcov DPH
– fakturácia v domácej aj cudzej mene
– evidencia zákazníkov, pohľadávok a záväzkov doma aj v zahraničí
– evidencia dokladov, pokladne, bankových účtov
– riadenie skladu, objednávok a dodávok, zásob
– daňová evidencia a evidencia DPH
– vystavovanie a správa dokladov v domácej aj cudzej mene, prepočet kurzových rozdielov
– tvorba manažérskych výstupov, tlač dokumentov a dokladov
– multijazyčnosť, škálovateľnosť a užívateľsky prívetivé prostredie
– podpora mobility – dostupnosť aj pomocou mobilných zariadení

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

SOFTIP triumfoval v Microsoft Awards 2021 v troch rôznych kategóriách SOFTIP sa opäť zaradil medzi najlepších partnerov Microsoftu na svete

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.