Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. februára 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

KDH: Kandidatúru Hrušovského podporila kancelárka Merkelová

BRATISLAVA 26. februára – Milí občania Slovenska, 15. marca 2014 rozhodnete v dôležitej voľbe nového prezidenta o budúcnosti Slovenska. Hlas Pavlovi Hrušovskému Vám dáva možnosť zmeniť Vašu budúcnosť. Pavol Hrušovský zosobňuje záujmy všetkých občanov Slovenska, nezávisle od ich náboženstva, etnicity, jazyka alebo národnosti. Slovensko potrebuje nový impulz, aby ekonomický rast mohol ísť ruka v ruke so sociálnou spravodlivosťou a aby bola posilnená európska myšlienka mieru a prosperity. To je tým, čo predstavuje Pavol Hrušovský.
Viera, presvedčenie a politické skúsenosti sú to, čo robí z Pavla Hrušovského výborného kandidáta na prezidenta. Preto Vás ako svojich európskych priateľov vyzývam v prezidentských voľbách voliť Pavla Hrušovského.
S pozdravom Dr. Angela Merkel

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

fi;bl

K téme

Digitalizácia musí byť priorita pre novú vládu, inak zostaneme na chvoste EÚ Ak sa potvrdia uniknuté e-maily, minister Vlčan musí odstúpiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.