Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. júla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Kaufland sťahuje z predaja zubnú pastu Denta Plus pre deti

BRATISLAVA 19. júla – Kaufland Slovenská republika v.o.s. oznamuje svojim zákazníkom, že preventívne sťahuje z predaja výrobok Denta Plus Zubná pasta pre deti 2-6 rokov 100ml s dátumom spotreby: 08.2015, čiarový kód 5900107006026.

Počas jeho výroby mohlo dôjsť k bakteriálnej kontaminácii obsahu. Zákazníci môžu tento výrobok vrátiť v ktorejkoľvek predajni Kaufland na Slovensku a bude im vrátená plná cena výrobku, samozrejme aj bez predloženia pokladničného bloku.

Prípadné otázky zákazníkov zodpovie spoločnosť Kaufland na bezplatnej zákazníckej linke 0800 152 835, cez kontaktný formulár na www.kaufland.sk alebo priamo v ktorejkoľvek predajni.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Zamestnancov Kauflandu čaká ďalšie zvyšovanie platov, nástupná mzda na pozícii predavač za 5 rokov stúpla o takmer 30% Súťaž kamenných predajní Visa Slovak Top Shop 2023 vyhrala čokoládovňa LYRA z Ivanky pri Nitre

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.