Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. novembra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Kaufland obmenila sortiment mäsovej značky K-Purland

BRATISLAVA 5. novembra – Spoločnosť Kaufland na Slovensku obmenila sortiment mäsovej značky K-Purland. Sortiment mletých mäsových prípravkov, ktoré predtým obsahovali prídavné látky, bol zamenený za 100% mleté mäso natur bez prídavných látok.

Ponúkané mleté mäso natur:
1) mleté bravčové mäso natur (bez prídavných látok) – 30% tuku
2) mleté hovädzie mäso natur (bez prídavných látok) – 15% tuku
3) mleté mäso zmes bravčového a hovädzieho mäsa natur (bez prídavných látok) – 30% tuku

Čo by ste mali vedieť o mletom mäse natur:
• Mleté mäso natur musí byť uskladnené pri teplote do 2°C. Teplota skladovania je vždy uvedená na etikete.
• Pri výrobe mletého mäsa natur nie sú do výrobku pridávané žiadne pomocné látky, prísady, korenie (pokiaľ nie je uvedené v zložení). Zloženie výrobku je uvedené na spodnej etikete balenia. Surovina pre výrobu mletého mäsa je získavaná z vlastnej produkcie, ktorá zaisťuje jej kvalitu a čerstvosť.
• Mleté mäso natur je určené k tepelnému spracovaniu.

Mäsové výrobky značky K-Purland sú výsledkom práce špičkových odborníkov z nášho vlastného mäsokombinátu. Náš výrobný podnik je na vysokej technickej úrovni, čo zaručuje vysokú kvalitu mäsa. Medzinárodný potravinársky certifikát IFS potvrdzuje najvyššiu bezpečnosť produktov a ich špičkovú kvalitu. Dodávané mäso je kontrolované najprísnejšími hygienickými, internými a úradnými veterinárnymi kontrolami, čo je zárukou stopercentného dozoru nad kvalitou a mäsovým zážitkom.

Do 20.11.2013 prebieha s mäsovými výrobkami K-Purland vo všetkých obchodných domoch Kaufland na Slovensku nová spotrebiteľská SMS súťaž. Do súťaže sa môžu zákazníci zapojiť kúpou dvoch ľubovoľných mäsových výrobkov značky K-Purland a zaslaním SMS na číslo 6661 v tvare: KAUF(medzera)Č.BLOKU(medzera)MESTO, napríklad: KAUF 83 MALACKY. Denne traja výhercovia získajú nákupné poukážky v hodnote 50 EUR a na záver, zo všetkých platných obdržaných SMS bude vyžrebovaný jeden výherca, ktorý získa hlavnú cenu, a to nákupnú poukážku v hodnote 300 EUR.

Úplné pravidlá a informácie k tejto SMS súťaži sú k dispozícií na www.kaufland.sk/sutaze.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

25 víťazných škôl už poznáme, vďaka známemu reťazcu sa deti naučia variť Dúbravka má vďaka Kauflandu svoj K Park na skok, otvorenia sa zúčastnil aj Separ

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.