Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Kaufino.png
Foto: Kaufino
25. februára 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Kaufino: Ušetrite svoj čas aj peniaze

Prehľadná internetová stránka Kaufino vám pomôže ušetriť váš čas aj peniaze pri pravidelných nákupoch. V článku vám ukážeme, ako môžete s Kaufino týždenne ušetriť desiatky eur.

Výhodnejšie nakupovanie

Pravidelné nákupy potravín dokážu poriadne potrápiť peňaženku. Ak by ste ale vopred vedeli, ktoré produkty nájdete v obchode v akcii a na ktoré siahnuť, zaručene by ste pri nákupoch ušetrili. Práve s tým vám pomôže internetová stránka Kaufino plná akčných letákov.

Na Kaufino nájdete akčné letáky všetkých obľúbených obchodov na Slovensku. Vďaka nim si môžete už pred nákupom pozrieť aktuálnu ponuku zliav či nového sortimentu v akcii. Letáky vám zaručene ušetria váš čas strávený v obchode a tiež peniaze, ktoré v obchode miniete.

Aby to nebolo málo, na Kaufino nájdete aj konkrétne produkty v zľave. V kategórií Tovar v akcií objavíte základné potraviny ako zemiaky, maslo, mäso, vajcia ale tiež lososa, alkohol alebo mandle. Po kliknutí na vybranú kategóriu sa vám zobrazia dané produkty aj s konkrétnymi cenami z letákov. Kaufino za vás totiž prehľadáva všetky aktuálne platné letáky v akcii a vyberá potraviny s tými najlepšími cenami. Vďaka tomu nemusíte letáky priamo listovať, no aj tak môžete porovnávať ceny obchodov.

Zľavové letáky aj v mobile

Webová stránka Kaufino je jednoduchá a prehľadná. Ľahko ju otvoríte aj v mobile. Vďaka tomu si môžete ponuku sortimentu a zliav prezrieť aj tesne pred návštevou obchodu alebo aj priamo v ňom a uľahčiť si tak nákup.

Väčšina obchodov ponúkajúcich akčné letáky ich publikuje už pár dní pred zľavovými akciami. Vďaka tomu sa môžete na akcie platné v obchode pripraviť vopred. Napríklad nový leták Kaufland nájdete na Kaufino každý týždeň v utorok. Platnosť ale nadobúda až vo štvrtok daného týždňa. Na Kaufino nájdete aj leták Lidl alebo aj leták obľúbeného slovenského obchodu Coop Jednota. Obchod Jednota vydáva pravidelné letáky s akciami ale tiež inšpiratívne magazíny, v ktorých nájdete zaujímavosti z oblasti životného štýlu, zdravia, varenia či kultúry. Platnosť konkrétneho letáku nájdete na Kaufino uvedenú v indexe pod letákom.

Informačný servis

K téme

COOP Jednota získala Cenu Hermes Komunikátor roka 2023 za najrýchlejší zálohový automat Ocenenie pre originálnu zmes na špagety

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.