Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. januára 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Kampaň Amway One by One pomáha deťom už 10 rokov

BRATISLAVA 30. januára – Amway sa už viac ako 5 desaťročí snaží dávať ľuďom po celom svete nádej a príležitosť. V roku 2003 sa Amway rozhodla zamerať svoje charitatívne úsilie jedným smerom a to pomáhať deťom k lepšiemu životu využitím sily medziľudských a obchodných vzťahov distribútorov a zamestnancov Amway.

„Distribútori a zamestnanci Amway po celom svete dosiahli neuveriteľný míľnik, pozitívne ovplyvnili život 10 miliónom detí,“ hovorí Steve Van Andel, prezident Amway Corp. „Ľudia od Amway sú naozaj skvelí. Sme hlboko dojatí ako venujú svoj čas a talent na pomoc deťom žiť lepší život.“

Od spustenia programu AMWAY ONE BY ONE v roku 2003 bolo hlavným cieľom kampane pomáhať deťom, ktoré to potrebujú. Dobrovoľníckou prácou na stovkách projektov ovplyvnili distribútori a zamestnanci Amway 10 miliónov životov. Medzi tieto projekty patrí zabezpečovanie výživovo hodnotných jedál pre deti na vidieku v Číne, podpora sociálnych centier v Južnej Kórei, či budovanie domov pre rodiny v Latinskej Amerike. Ľudia z Amway v Afrike zabezpečili očkovanie detí, ktoré zachránilo veľa životov a v Ázii financovali zdravotnícke programy, ktoré mnoho životov zmenili. Zdravotne postihnuté deti sa teraz môžu zúčastňovať športových súťaží vďaka programom podporovaným dobrovoľníkmi Amway v USA a v Rusku. Distribútori a zamestnanci Amway dodali knihy do knižníc v odľahlých oblastiach Thajska a Južnej Afriky.

Sponzorovaním poobedných programov a budovaním ihrísk v Severnej Amerike a v Európe dali ľudia z Amway deťom priestor na hranie. Na Slovensku dlhodobo podporuje Amway Slovensko programy UNICEF, na ktoré každoročne venuje finančné prostriedky rádovo v tisíckach Eur. Z týchto prostriedkov boli hradené najmä zdravotnícke a vzdelávacie projekty v Afrike. Distribútori Amway sa pravidelne zúčastňujú aj populárnych verejných bežeckých podujatí, kde zo štartovného spolu s firmou prispievajú na projekty UNICEF.

Okrem toho Amway Slovensko podporuje neziskové organizácie VOTUM v Devínskej Novej Vsi a Arabeska v Nitre. Obe organizácie sa starajú o mentálne a telesne postihnuté deti. Mimo finančných prostriedkov dostávajú od Amway aj výrobky potrebné k ich bežnej prevádzke. Samotní distribútori podporujú aj charitatívne projekty v mieste ich podnikateľského pôsobenia.

„Každé dieťa, ktorému pomôžeme a každý život, ktorý zmeníme, je svedectvom o neuveriteľne štedrom duchu distribútorov a zamestnancov Amway,“ hovorí Doug DeVos, prezident Amway. „Títo globálni občania nás inšpirujú, pretože sa po celom svete, i na Slovensku, stále snažia niečo zmeniť na životoch detí. Jedného po druhom.“

O kampani One by One spoločnosti Amway
Kampaň One by One na pomoc deťom združuje distribútorov a zamestnancov Amway po celom svete za účelom pomôcť zmeniť k lepšiemu životy detí vo všetkých krajinách, v ktorých Amway pôsobí. Od spustenia v roku 2003 kampaň One by One dala nádej a príležitosť 10 miliónom detí. Vďaka tejto kampani už putovalo na projekty pre deti po celom svete 190 mil. USD. Počet hodín dobrovoľnej práce zamestnancov a distribútorov narástol od roku 2003 na takmer 2,7 miliónov hodín. Viac informácií nájdete na http://www.amway.com/amwayonebyone.

Amway je jednou z najväčších firiem priameho predaja na svete. Spoločnosť Alticor Inc., ktorá je materskou firmou Amway, dosiahla v roku 2011 celkového obratu 10,9 mld. USD. Amway bola založená v roku 1959 podnikateľmi Richom De Vosom a Jayom Van Andelom a má sídlo v meste Ada v Michigane v USA. Amway ponúka spotrebný tovar a podnikateľskú príležitosť prostredníctvom siete viac než 3 miliónov nezávislých distribútorov vo viac ako 100 krajinách a teritóriách sveta. Najpredávanejšími výrobkami Amway sú doplnky stravy, vitamíny a minerály značky Nutrilite, výrobky starostlivosti o pleť a skrášľujúca kozmetika Artistry a zariadenia na úpravu vody eSpring. Spoločnosť svoje výrobky vyvíja, vyrába a poskytuje potrebnú logistickú podporu prostredníctvom dcérskych spoločností Access Business Group a útvarov Alticor Corporate Enterprises.

Ďalšie informácie na: www.amway.com, www.amway.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Zdravotní klauni oslavujú 20. narodeniny a vyzývajú: Urobte radosť! Výlety, ktoré prekvapia. Štartuje sezóna jarných Lesopotuliek

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.