Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. septembra 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Jubilejný 20. ročník Security Bratislava

BRATISLAVA 5. septembra – V dňoch 7. – 9. Septembra 2016 sa v Kongresovom centre Grandhotela Pressburg v Bratislave uskutoční jubilejný 20. ročník Medzinárodného veľtrhu zabezpečovacej, požiarnej techniky a informačnej bezpečnosti Security Bratislava.

Súčasťou veľtrhu je 13. ročník Medzinárodného sympózia poriadaného Akadémiou policajného zboru v Bratislave.

Sprievodnými programami sú semináre Požiarna bezpečnosť a Informačná bezpečnosť . Seminár pod názvom Kybernetická bezpečnosť 2016 je pripravovaný medzinárodne v spolupráci slovenských a českých špecialistov pre IT bezpečnosť.

Nad veľtrhom prevzalo odbornú záštitu Ministerstvo vnútra SR, ako spoluzakladateľ akcie.

Tohtoročný veľtrh je možné označiť ako V.I.P. prezentáciu tých najrenomovanejších firiem, pôsobiacich v oblasti zabezpečovacej techniky na Slovensku.

Organizátorom akcie nikdy nešlo o kvantitu, ale skôr o kvalitu vystavenej techniky.

Do 50 domácich a zahraničných vystavovateľov predstaví produkty viac ako 300 výrobcov zabezpečovacej a požiarnej techniky s použitím nielen pre civilný sektor, ale aj techniku pre špeciálne použitie záchranárskych a bezpečnostných zložiek obrany štátu

Súčasťou akcie bude tiež vyhodnotenie Národnej ceny – PRIX Security 2016 .

Súťaž o najkvalitnejší produkt pre oblasť bezpečnosti s využitím pre Slovenskú republiku nie je viazaná na veľtrh a okrem vystavovateľov sa jej môže zúčastniť každý domáci alebo zahraničný registrovaný subjekt pôsobiaci v oblasti bezpečnosti.

Veľtrh je otvorený pre širšiu odbornú verejnosť a bude ho možné navštíviť na pozvánky bez ďaľšej registrácie . Na služobný preukaz MVSR , ZŤP, novinársky preukaz je vstup voľný.

www.securitybratislava.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Po dvoch rokoch čakania odlieta na svetovú súťaž do Japonska I. Vicemiss Slovensko 2020 Viktória Podmanická Tesco získalo Národnú cenu za kvalitu a spoločenskú zodpovednosť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.