Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. januára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

JOJ:TV JOJ bola v stredu znova lídrom trhu v prime time

BRATISLAVA 14. januára – Televízia JOJ bola v stredu 13. januára opäť jednotkou spomedzi slovenských televízií v hlavnom vysielacom čase. Pokračovanie nového seriálu ZOO sa stalo celkovo druhou najsledovanejšou reláciou dňa na trhu, lídrom rebríčka TOP programov bolo Najlepšie
JOJ Group včera znova obhájila pozíciu lídra trhu v prime time s 10,7 % ratingom a nadpriemerným podielom 31,2 %. Zásluhu na tom mal večerný program TV JOJ, ktorá zaznamenala svoj najlepší stredajší výkon od novembrového finále show Česko Slovensko má talent.
Najsledovanejším nespravodajským programom dňa sa v komerčne dôležitej časti publika znova stala seriálová novinka ZOO, ktorej štvrtá epizóda dosiahla 9,3 % rating a nadpriemerný 25,7 % share. V rámci univerzálneho publika mal včera seriál výbornú 10,5 % sledovanosť a silná cieľová skupina žien vo veku 45-54 rokov sa opäť rozrástla o ďalšie diváčky, ktoré zaznamenali doteraz najlepší, až 21,2 % rating.
Rebríček TOP programov dňa v CS 12-54 včera viedlo Najlepšie počasie s 9,6 % sledovanosťou a 26,9 % podielom na trhu, pričom celkovo v CS 12+ dosiahlo 12,0 % sledovanosť. Noviny TV JOJ v stredu sledovalo 590-tisíc divákov,
s 12,6 % ratingom a 28,3 % podielom bola hlavná spravodajská relácia JOJky včera druhou najsledovanejšou reláciou na trhu v CS 12+.

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.
Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia; PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport Krásne finalistky Miss Slovensko 2021 čaká o necelý mesiac finále. ,,Je to skvelý tím,“ hovorí riaditeľ Michael Kováčik

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.