Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Skandalozna princezna.jpg
Foto: Bux.sk
21. júla 2022 PR správyKultúraKnihy od PRservis.skSITA Diskusia()

Jej otec je anglický panovník, ona rebelka!

21.7.2022 – Vychádza novinka od bestsellerovej autorky Jodi Ellen Malpasovej, prvá časť dvojdielnej série Kráľovská aféra s názvom Škandalózna princezná.
Autorku erotických príbehov Jodi Ellen Malpasovú poznajú slovenské čitateľky najmä vďaka úspešným sériám Tento muž a Jedna noc, ktoré vyšli vo vydavateľstve Ikar.
Nová dvojdielna séria Kráľovská aféra nás zavedie na anglický dvor a predstaví nám nie úplne konvenčnú princeznú Adeline, ktorá svojimi škandálmi hnevá panovníka a zabáva celé kráľovstvo. Prenasledovaná novinármi, ktorí čakajú na každú jej výtržnosť, sa rozhodne dať voľný priebeh zakázanej láske s hollywoodskou hviezdou.
Podľa slov autorky je prvá časť série – Škandalózna princezná – plná napätia, drámy a veľkej túžby. Máme sa na čo tešiť.

Pozrite si, čo hovorí autorka o svojej knihe:

Život princeznej Adeline má ďaleko od rozprávky. Ako členku kráľovskej rodiny ju odmala prenasledujú novinári, striehnu na každý jej krok a priživujú sa na jej škandalóznych aférach. V paláci sa musia obracať, aby ututlali všetky Adelinine romániky. A to najmä pred kráľom. Jeho dcéra sa tvrdohlavo odmieta podriadiť tradíciám a očakávaniam monarchie. Napriek odhodlaniu zachovať si slobodnú vôľu a žiť ako normálny človek, sa v zlatej klietke čoraz viac dusí.

Druhý dych naberie až po stretnutí so slávnym hollywoodskym hercom Joshom Jamesonom. Doteraz sa nikomu neklaňala, no jemu sa bezvýhradne podriaďuje. Ale len za dverami svojej spálne. Josh možno vládne filmovému plátnu, ale v jeho žilách nekoluje ani kvapka modrej krvi, a tak sa ich vzťah nesmie dostať na verejnosť. Inak kráľ urobí všetko, aby ich rozdelil. Román Škandalózna princezná je prvá časť dvojdielnej série Kráľovská aféra.

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Zuzana Jurigová Kapráliková:

Škandalózna princezná je prvý diel minisérie Kráľovská aféra a je to moderná kráľovská romanca, ktorej nechýbajú nečakané zvraty, letíte ako na horskej dráhe, hore dolu, je to zábavné, sexi, návykové čítanie. Jodi opäť potvrdzuje, že patrí medzi najtalentovanejšie autorky súčasnosti v romantickom žánri.

Milan Buno, knižný publicista

Informačný servis

K téme

Kultový Obchod na korze vyšiel knižne Prečo chodia ľudia na púte? Čo im to prináša?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Knihy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.