Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. júna 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Jedinečný charitatívný medzinárodný golfový turnaj

Za nepriazne počasia, ale priazne štedrých ľudí, sa 14. mája 2016 v Penati Golf Resorte uskutočnil 2. rocnik jedinečného charitatívneho medzinárodného golfového turnaja Golfing with Heart. Záštitu nad turnajom prevzal Ján Tomáš, člen predsedníctva Nadácie pre potreby deti a mladých ľudí trpiacich rakovinou – Golfing with the Heart na Slovensku.

Na akcii sa okrem golfistov zúčastnil a do aukcie venoval svoje obrazy aj významný slovenský umelec Laco Teren. Po aukcii a vyhlásení výsledkov turnaja odovzdala zástupkyňa organizátorskej spoločnosti Toli Media Jana Lúčanská šek zástupcovi medzinárodnej nadácie Golfing with Heart Fiedhelmovi Gruberovi. Táto nadácia vyzbieranú čiastku zdvojnásobila a tým sa suma vyzbieraných prostriedkov vyšplhala na neuveriteľných 33.333.

Vďaka patrí všetkým zúčastneným, ktorí otvorili svoje srdcia a pomohli tým rodinám s deťmi, ktoré trpia rakovinou. Aj napriek premenlivému počasiu a prerušeniu hry, sa na záver ukázalo slnko a všetci odchádzali s dobrým pocitom, nielen z hry.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Nábor talentov na Slovensku čaká zmena. Ework prináša dlhoročné skúsenosti a škandinávsku precíznosť Interaktívne výstavy, workshopy a gastronomické zážitky: Košická noc múzeí a galérií 2024 predstavuje návštevníkom unikátny program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.