Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. apríla 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Jarný detox tela i mysle

BRATISLAVA 8. apríla – Nástup nového ročného obdobia je ideálnym časom pre zmenu. Aj preto začiatok jari mnoho ľudí využíva na očistu organizmu a prehodnotenie nefungujúcich návykov. Jarná očista nemusí znamenať hladovku, ani razantné prehodnotenie života. Zoberte ju ako hru a skúšku, ako existovať inak. Povieme vám, ako na to.

1. Vyhoďte, čo nefunguje
Tradičné jarné upratovanie našich mám znamenalo nielen povymetanie prachu zo všetkých kútov. Išlo aj o zbavenie sa vecí, ktoré nám nepomáhajú a zavadzajú. Urobte si poriadok v šatníku, vyhoďte dekorácie, na ktoré len sadá prach, skontrolujte poličky v špajzy. Mimochodom, poriadok je aj základný princíp starobylého učenia feng shui. V tomto panuje zhoda s našimi západnými tradíciami. A na tom už niečo naozaj musí byť!

2. Oddychujte
Jar nám prináša opäť dlhšie dni a vľúdnejšie počasie. Nesnažte sa však dobehnúť všetko, na čo v zime nebola chuť. Doprajte si čas, nič vám neutečie. Spite toľko, koľko potrebujete a výlety do prírody či jarné prechádzky si dávkujte postupne. Dobrou praxou však je dať si na jar jedno predsavzatie, ktoré vám prinesie radosť a lepšiu kondíciu. Začnite napríklad chodiť pravidelne na masáž, do sauny alebo si konečne nájdite šport, ktorý vás bude baviť.

3. Doprajte si to najlepšie
Prestaňte robiť kompromisy a nešetrite na sebe. Začnite jesť kvalitne aj počas pracovného týždňa. Raňajkujte, zvyknite si chodiť na trh, jedzte čerstvé ovocie a zeleninu. Rozmýšľajte nad tým, čo pijete. Minerálne vody vám dodajú nielen potrebnú hydratáciu, ale aj zdraviu prospešné minerály. Siahnuť po nápoji, ktorý je dielom čistej prírody, je zvyk, ktorý vám určite prospeje. Vyberajte si také minerálky, ktoré majú vyvážený pomer minerálov a osviežujúcu chuť. Výsledok sa dostaví.

NÁŠ TIP:
Hľadáte minerálku, ktorá vás príjemne prekvapí svojou sviežou chuťou, bude mať vyvážený pomer minerálov a je navyše ekologická? Jedna existuje! Je to Mattoni, jedinečná minerálna voda z panenskej prírody v okolí Karlových Varov. Je vhodná na pravidelné pitie a ideálna pre zdravú chuť do života každý deň. Vyskúšajte aj Mattoni ochutenú s príchuťou citróna. Neobsahuje žiadne konzervanty ani farbivá a má nezameniteľnú chuť ovocia.

Odporúčané maloobchodné ceny:

Prírodná minerálna voda Mattoni 1,5 l 0,55 EUR
Prírodná minerálna voda Mattoni 0,75 l 0,51 EUR
Prírodná minerálna voda Mattoni 0,5 l 0,45 EUR
Mattoni ochutená perlivá 1,5 l 0,79 EUR
Mattoni ochutená perlivá 0,75 l 0,65 EUR
Mattoni ochutená perlivá 0,5 l 0,55 EUR

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Lákavé zľavy a bohatý program. Príďte si užiť jarný nákupný event Začínate s jarnou očistou? Pozor na extrémy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.