Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. apríla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Janko Koleník Vás pozýva na deň otvorených dverí

BRATISLAVA 23. apríla – Dňa 26.apríla od 15,00 do 19,00 na Černyševského 46 si máte možnosť vychutnať jedinečný výhľad na bratislavský hrad. Vyberte si svoj nový byt – parkovacie miesto a pivnica zdarma! Už dávno sa posunuli hranice Starého mesta za rieku Dunaj. Zaslúžilo sa o to obchodné centrum Aupark. Sad Janka Kráľa zase poskytuje Bratislavčanom oázu zelene a oddychu. Práve preto bytový projekt Tatra City s jedinečným umiestnením v prvej línii bratislavskej Petržalky, ktoré garantuje unikátny výhľad na hrad, patrí v Bratislave k projektom, ktoré môžeme neskromne nazvať Oknom do mesta. Reprezentuje mestské bývanie, ktoré spĺňa všetky atribúty bývania pre moderných ľudí.

Nájdete tu priamo v obchodnej pasáži kaviareň, pub, vínotéku, kozmetiku, Fresh garden (šaláty, bagety), reštauráciu, cukráreň, cestovnú kanceláriu a pobočku Tatra banky. Nablízku sú športoviská, nákupné centrá (Aupark 5 min peši, Eurovea 10 min peši), Billa, TPD, zdravotné stredisko, školy, škôlky…
Predajca sa rozhodol využiť zatiaľ ojedinelý a originálny spôsob pozvánky na deň otvorených dverí – natočil video, ktoré má milý príbeh a zároveň poskytne divákom virtuálnu obhliadku – predstaví nevtieravou formou bývanie v tomto bytovom komplexe.

Nájdete tu byty v rôznej výmere – v štruktúre od štartovacích bytov pre mladé rodiny až po priestranné štvorizbové byty s výmerou až do 120 m2. Príďte sa pozrieť a vyberte si svoj nový byt. Vo štvrtok 26. Apríla tu vítajú záujemcov v čase od 15,00 do 19,00 na Černyševského ulici 46 (vchod z nákupnej pasáže – pri bankomate) a ukážu Vám vzorové vyhotovenie bytov. V prípade záujmu o individuálne obhliadky volajte 0902 893 304.

Viac informácií nájdete na www.tatracity.sk a www.cityagent.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

4 detské knihy plné rozprávok, dobrodružstva a čarovnej atmosféry Zmeny v GLAMI: Ján Kešelák na pozícii CEO a nový fond s investíciou 5 miliónov eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.