Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. apríla 2012 PR správyCestovný ruch od PRservis.skSITA Diskusia()

Interaktívna mapa last minute dovoleniek

BRATISLAVA 24. apríla – Dovolenkový portál malý Princ má opäť niečo nové. Na slovenský trh prináša novinku, ktorá je nie o jeden, ale hneď o dva kroky pred konkurenciou.

Bežné online vyhľadávače selektujú dovolenkové pobyty objednávané na poslednú chvíľu zvyčajne len podľa ceny. Ľudí však zaujíma viac detailov. A tak si teraz vďaka cestovateľskému portálu http://www.malyPrinc.sk môžu vyhľadať last minute dovolenku presne podľa vlastných predstáv, nielen z pohľadu ceny.
„Ľudia sa často rozhodujú na poslednú chvíľu a majú presné predstavy nielen o tom koľko chcú minúť, ale aj ako dlho budú letieť, aké je počasie v danej destinácii, respektíve či sa už dá kúpať a či treba dopredu vybavovať víza. Presne pre nich sme vytvorili náš nový produkt Last minute s predpoveďou počasia na 14 dní“, vysvetlil dôvody vzniku jedinečného vyhľadávacieho systému last-minute.malyprinc.sk jeho šéf Andrej Maťko. Ten si totiž myslí, že tí, čo nemajú veľa času potrebujú dostať informácie okamžite a kompletné. Je to veľmi jednoduché. Stačí si navoliť maximálnu cenu, želanú teplotu vody aj vzduchu, dĺžku pobytu, kategóriu hotela a to, či v danej krajine občania Slovenska potrebujú, alebo nepotrebujú víza, alebo či sa dajú vybaviť na letisku. Automatický filter vyberie na mape sveta iba tie destinácie, ktoré zodpovedajú zvoleným kritériám. A keď ďalej prechádzate kurzorom destináciami, automaticky sa zobrazí zodpovedajúca cena najlacnejšej ponuky, predpoveď počasia na 14 dní, teplota mora, dĺžka letu, časový posun a či sú nutné víza. Potom stačí kliknúť na zvolenú destináciu a uvidíte všetky ponuky. Celé to netrvá viac ako 30 sekúnd.
„Ak by ste si chceli údaje, ktoré ponúkame na jednej stránke a na jeden pohľad vygoogliť, trvalo by vám to niekoľko hodín,“ myslí si Andrej Maťko.

Interaktívna mapa je naozaj jedinečná. Ak napríklad chcete cestovať v marci a chcete sa kúpať v mori, ale nechcete letieť dlhšie ako 4 hodiny, program vám okamžite ukáže vhodné destinácie.

V jednoduchosti je proste krása. Preto nestrácajte čas zdĺhavým hľadaním dovolenky. Užite si vyhľadávanie vďaka novej aplikácii last-minute.malyprinc.sk a začnite sa baliť.

Vyberte si svoje počasie na dovolenku!
INTERAKTÍVNA MAPA LAST MINUTE DOVOLENIEK

Zvolťe:
– maximálnu cenu
– teplotu vzduchu a vody
– dĺžku letu a pobytu
– kategóriu hotela
– výber krajín bez víz

Na mape sa Vám zobrazia destinácie, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky.
Jeden „klik“ a môžete online rezervovať želanú ponuku. Len za 30 sekúnd.

Vyskúšajte na: http://www.lastminute.malyprinc.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Trnava bude päť dní centrom divadla pre mladých: Začína sa Teen Theatre Fest Aplikácia Môj Kuriér: Riešenie pre jednoduché a cenovo dostupné posielanie balíkov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Cestovný ruch

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.