Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. marca 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Inteligentná romantika

BRATISLAVA 12. marca – „Milujem takúto inteligentnú romantiku,“ napísal jeden z čitateľov na Amazone. Pravdou je, že knihy Sherry Thomasovej sú výborne remeselne zvládnuté, príbeh má do detailov premyslený a z postáv dokáže vytvoriť živých ľudí, ktorých milujete, či nenávidíte.

Tak je to aj v novinke Dokonalý džentlmen, výnimočnej romanci z viktoriánskeho Anglicka. „Pohltí vás od prvej strany a nepustí až do samého záveru, pri ktorom sa vám bude tajiť dych,“ píše Publishers Weekly.

Felix Rivendale, markíz z Wrenworthu, je pre londýnsku smotánku stelesnením dokonalého džentlmena. Všetci muži chcú byť ako on a všetky ženy túžia, aby si ich všimol. Felix dobre vie, že tvár, ktorú ukazuje ľuďom, je len maska. Jeho pravé, oveľa temnejšie ja zostáva pred svetom skryté až do chvíle, keď sa v spoločnosti zjaví slečna Louisa Cantwellová.

„Felix si už dávno sľúbil, že nikdy nebude nikoho milovať celým srdcom aj dušou. Nájde si priateľov, dovolí si cítiť miernu náklonnosť, ale láska nebude mať v jeho srdci miesto.
Láska oslabuje, a on mal bezmocnosti dosť na celý život. Odteraz chcel mať všetko vo svojich rukách…“

Louisa prichádza do Londýna s cieľom nájsť si manžela, no od prvého stretnutia nedôveruje Felixovej zdanlivej dokonalosti. Nie je naivná, ani obdarená veľkými prsiami, hľadí naňho s neskrývaným podozrením a za všetkými jeho činmi hľadá nejakú zlomyseľnosť. Napriek tomu ju markízov návrh, aby sa stala jeho milenkou, vyvedie z miery.
A hoci Felixovu ponuku odmietne, bojí sa, že nedokáže dlho odolávať túžbe, ktorú v nej vyvoláva.
Odváži sa priblížiť k mužovi s mnohými temnými tajomstvami, ktoré by ju mohli zničiť?

„Nezvyčajný ľúbostný príbeh – taký ste celkom isto ešte nečítali!“
Jane Featherová, obľúbená autorka romancí

Sherry Thomasová štartuje touto knihou novú očarujúcu historickú trilógiu. Tajomstvá, vášeň, láska, intrigy…v novinke Dokonalý džentlmen sa to všetko snúbi v čistej mágii. Tento príbeh si zamilujete. Preniknete do mysle mužov i žien, a zistíte, ako môžeme ublížiť ľuďom, ktorých milujeme.

http://www.bux.sk/knihy/227286-dokonaly-dzentlmen.html

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Hrozí, že ju navždy stratí… Historická romanca Môj prvý gróf 4 detské knihy plné rozprávok, dobrodružstva a čarovnej atmosféry

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.