Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. januára 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Ingenico Group predstavuje Estate Manager

BRATISLAVA 14. januára – Ingenico Group (Euronext: FR0000125346 – ING), globálny líder v oblasti platieb, dnes oznámila uvedenie nového riešenia pre správu platobných terminálov určeného vlastníkom terminálových sietí, ako sú banky, distribútori, obchodníci, ISO partneri a pod. Estate Manager poskytuje zákazníkom spoločnosti Ingenico Group dokonalú kontrolu nad platobnými terminálmi vďaka širokej škále pokročilých funkcií a novému webovému portálu.

Terminály novej generácie ponúkajú stále viac služieb s pridanou hodnotou. Zároveň sa zvyšujú bezpečnostné požiadavky a objavujú sa nové inovatívne riešenia, ako sú napríklad smartfóny s integrovanou možnosťou akceptácie platieb. U obchodníkov sa tak často súčasne používajú terminály rôznych generácií. Vlastníci preto potrebujú rýchle a robustné nástroje, ktoré im nielenže zaručia dostupnosť platobných terminálov, no zároveň budú aj nákladovo efektívne.

Nové riešenie Estate Manager má modulárny charakter a ponúka bohaté funkcie – od základných, ako je správa softvéru, až po pokročilé, ako je napríklad preventívna údržba alebo manažment životného cyklu terminálov a pod. Estate Manager vylepšuje užívateľskú skúsenosť pomocou prepracovaného užívateľského rozhrania. Jedinečná ergonómia sa vďaka využitiu osvedčených postupov pre návrh webových užívateľských rozhraní (UX/UI) ovláda plne intuitívne.

Vlastníci tak získavajú nový nástroj pre správu, ktorý im ponúka ucelený prehľad a plnú kontrolu nad terminálmi. Riešenie má mnoho výhod: maximálnu dobu prevádzky terminálov, rýchlejšie sprevádzkovanie platieb v miestach predaja, presnú kontrolu nákladov na vlastníctvo terminálov.

„Nové služby pre správu terminálov dokonale zapadajú do našej stratégie podpory klientov. Tí chcú svojím predajcom poskytnúť lepšie služby a zároveň optimalizovať náklady,“ vysvetľuje Jacques Guérin, viceprezident Ingenico Group pre divíziu chytrých terminálov. „Estate Manager spĺňa všetky tieto kritériá, od základných, až po tie najnáročnejšie.“

Ingenico Group už začala toto riešenie nasadzovať a v priebehu roku 2016 plánuje postupne pridávať ďalšie nové funkcie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

UnityCard: jednoduchý, rýchly a cielený spôsob, ako oživiť podnikanie zasiahnuté pandémiou COVID-19 Ingenico Group: inovatívne platobné riešenia zvyšujú príjmy charitatívnych organizácií

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.