Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. júna 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Inaugurácia prezidenta pútala pozornosť divákov TA3

BRATISLAVA 16. júna – Inaugurácia nového slovenského prezidenta Andreja Kisku dominovala nedeľnému spravodajstvu TA3. Samotný akt inaugurácie, ako aj slávnostnú omšu si vo vysielaní TA3 pozrelo v premiére a repríze až 845 tis. divákov.
Ústrednou témou nedeľného vysielania spravodajskej televízie TA3 bola inaugurácia nového prezidenta SR. Premiéru inauguračného aktu a následnú slávnostnú svätú omšu si pozrelo v premiére až 671 tis. divákov so 7,8% podielom na trhu. Najviac ju sledovali manažéri s vysokoškolským vzdelaním s podielom 14,1%. Kumulatívna sledovanosť premiéry a reprízy vysielania dosiahla 845 tis. divákov.
Televízia TA3 venovala téme inaugurácie v nedeľnom vysielaní najviac vysielacieho času, celkovo až 5 hodín.
Celkovo si včerajšie vysielanie TA3 pozrelo 1,422 mil. televíznych divákov.

* Poznámka: uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

TA3: Témy a hostia relácie V politike TA3: V politike o úmrtnosti na cestách

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.