Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. mája 2014 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM prináša analytické nástroje priamo k užívateľom

BRATISLAVA 23. mája – Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) predstavila nový softvér postavený na báze cloudu, ktorý prinesie analytické nástroje priamo k biznis užívateľom v podnikoch a organizáciách.

Nový analytický softvér od spoločnosti IBM spája v cloude zoznamy úloh, ovládacie panely, analýzy a reporting. Užívateľom tak zjednodušuje prácu s dátami a umožňuje im lepšie spolupracovať s kolegami na spoločných pracovných úlohách kdekoľvek a kedykoľvek. Obchodný manažér môže napríklad používať osobný počítač, tablet alebo smartfón na manažovanie svojich predajných aktivít a vyplácanie odmien pre obchodných zástupcov. Výsledkom je potom oveľa rýchlejšie a precíznejšie riadenie predajných tímov a intenzívnejšia spolupráca s nimi.

Pre podniky a organizácie je dnes stále dôležitejšie, aby dokázali interpretovať dáta, ktoré majú k dispozícii v reálnom čase, čo im umožní oveľa rýchlejšie a kvalitnejšie rozhodovanie. Vďaka novému analytickému softvéru v cloude môžu biznis užívatelia z radov obchodných, marketingových a finančných manažérov ľahko interpretovať výsledky prediktívnej analýzy na báze Big Data, bez toho, aby disponovali špičkovými schopnosťami v oblasti analýzy dát.

„Analytické nástroje môžu zlepšiť skoro všetky procesy v oblasti biznisu – tvorbu produktov, risk manažment, ako aj cielenie na zákazníkov. Ich vplyv však možno maximalizovať len vtedy, ak sú analytické nástroje prístupné v reálnom čase užívateľom, ktorým pomáhajú robiť rýchlejšie a kvalifikovanejšie rozhodnutia vedúce k rastu biznisu,“ hovorí Alistair Rennie, generálny riaditeľ pre Business Analytics v spoločnosti IBM. S ponukou nových analytických riešení v cloude IBM pomáha podnikom a organizáciám získať v reálnom čase kvalitnejšie informácie o stave ich biznisu.

Vďaka riešeniu IBM Concert zákazníci môžu získať analytický softvér prístupný v cloude, ktorý dokáže spracovať rastúci objem procesov a úloh, podporovať mobilitu pracovníkov, a umožní im zostať v kontakte prostredníctvom sociálnej siete. Sprístupnením tejto technológie v cloude majú manažéri oveľa jednoduchší prístup k potrebným informáciám o stave svojho biznisu. Obchodní riaditelia môžu napríklad s využitím riešenia IBM Concert veľmi rýchlo interpretovať aktuálny stav predaja jednotlivých produktov a vykonať všetky potrebné rozhodnutia vedúce k jeho ďalšej podpore, vrátane konzultácií s ďalšími členmi top manažmentu.

Viac informácií nájdete Tu (http://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/43947.wss).
Viac informácií o IBM Concert nájdete Tu (http://www-03.ibm.com/software/products/en/concert).

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Využitie a prínosy aplikácie PlanRadar na príklade spoločnosti HB Reavis Využitie a prínosy aplikácie PlanRadar na príklade spoločnosti HR Reavis

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.