Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. februára 2015 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM predstavuje novú generáciu Flash Storage riešení

BRATISLAVA 25. februára – Spoločnosť IBM (NYSE: IBM), celosvetový líder v oblasti flash úložnych systémov predstavila dve nové celoflashové podnikové riešenia v oblasti úložných systémov.

Nové riešenia poskytnú špičkový výkon a efektivitu, spolu s vynikajúcou spoľahlivosťou. Prispejú k zníženiu nákladov a zrýchleniu dátovo náročných aplikácií a infraštruktúry. Zákazníkom poskytnú analytické zistenia v reálnom čase, s až päťdesiatkrát lepším výkonom, ako aj štyrikrát lepšiu kapacitu rackov v porovnaní s bežnými podnikovými úložnými systémami.

Podniky na celom svete čelia novým výzvam v súvislosti s rastúcim objemom dát, ich rýchlosťou a rôznorodosťou. Flash – pamäťová technológia získala široké uplatnenie v rôznych typoch hardvéru od mobilných telefónov až po podnikové úložné systémy IBM FlashSystem® prispieva výraznou mierou k zrýchľovaniu výkonu aplikácií a znižovaniu nákladov na IT infraštruktúru. IBM FlashSystem V9000 ponúka výhody softvérovo definovaného úložného priestoru s rýchlosťou flashu. Nasadenie FlashSystem V9000 umožní zákazníkom konsolidovať ich existujúce úložné systémy, ako aj implementovať špičkové virtualizačné služby. IBM FlashSystem 900 poskytuje vysoký výkon, spoľahlivosť a efektívnosť, na rozdiel od bežných systémov, ktoré si vyžadujú na implementáciu niekoľko dní, môže byť nasadený už do dvoch hodín.

Súčasťou celo flashových úložných systémov je technológia IBM FlashCore™, ktoré umožňujú FlashSystem dosahovať lepší výkon akým disponujú podnikové diskové systémy. IBM FlashSystem je flexibilný a ľahko sa nasadzuje naprieč IT ekosystémami. Tieto technologické vylepšenia prinášajú zákazníkom výhody pri budovaní cloudovej architektúry s efektívnymi nákladmi, umožňujú im rýchlo získať analytické poznatky z dát, a pomôžu im zabrániť kybernetickým podvodom, alebo iným ohrozeniam v oblasti dátovej bezpečnosti v reálnom čase.

FlashSystem V9000 a FlashSystem 900 posúvajú podnikové úložné systémy o úroveň vyššie a pomáhajú spoločnostiam ako Coca-Cola Bottling Co. Consolidated využiť silu Big data v reálnom čase. „Údaje, ktoré generujeme a denne analyzujeme nám pomáhajú dodávať produkty Coca Coly do regálov obchodov v správnom čase,” povedal Tom DeJuneas, manažér pre IT infraštruktúru, Coca-Cola Bottling Co. Consolidated.

„Mnoho našich zákazníkov je pod tlakom, aby vytvorili väčšiu podnikovú hodnotu zo stále rastúceho množstva údajov,” povedal Jamie Thomas zo spoločnosti IBM. Aby pomocou analytiky získali užitočné informácie z tzv. veľkého objemu dát, Big data stále viac a viac zákazníkov využíva IBM FlashSystem na zrýchlenie kritických aplikácií a zlepšenie prevádzky svojich služieb.

Viac informácií nájdete na:
http://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/46117.wss

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Forbes zostavil rebríček najlepších zamestnávateľov na svete. Dominuje mu Samsung GLAMI trendy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.