Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. marca 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM pokračuje v expanzii Delivery Centra v Košiciach

BRATISLAVA 26. marca – Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) pokračuje v expanzii na východe Slovenska. Slávnostným prestrihnutím pásky dnes IBM oficiálne otvorila nové priestory Delivery Centra v Košiciach, ktoré sa nachádzajú v lokalite Aupark Tower, v centre Košíc.

Pri najnovšej investícií u nás sa spoločnosť rozhodla pre rozšírenie aktivít Delivery Centra v Košickom kraji, ktorý má obrovský potenciál smerom do budúcnosti. „V Košiciach sme našli výborné podmienky pre ďalší rast na slovenskom trhu. Mesto je pre nás zaujímavé vďaka dostatku kvalifikovanej pracovnej sily, štruktúre vysokých škôl, ako aj zlepšujúcej sa infraštruktúre,“ hovorí generálny riaditeľ IBM Slovensko Martin Murgáč.

IBM Delivery Centrum Slovakia je zamerané na poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií a poradenských služieb. Je súčasťou svetovej siete Delivery Centier spoločnosti IBM. Zamestnanie v ňom nájdu skúsení špecialisti v oblasti informačných technológií aj čerství absolventi vysokých

„Zamestnanci Delivery Centra v Košiciach budú pracovať na inovatívnych projektoch s vysokou pridanou hodnotou pre zákazníkov IBM na celom svete. Tradičné technológie ako JAVA alebo SAP doplnia najmodernejšie projekty v oblasti mobilných aplikácií a analytických riešení. V rámci programu Inteligentnejšia planéta vytvárame unikátne riešenia pre efektívnejšie využitie zdrojov vo všetkých oblastiach ľudskej činnosti. Naša investícia v Košiciach je unikátnou príležitosťou pre talentovaných IT profesionálov v meste a jeho okolí,“ dodáva Daniel Strasser, manažér IBM Delivery Centra Slovensko.

O IBM Delivery Centrum Slovensko
IBM Delivery Centrum Slovensko bolo založené v roku 2007 ako entita spoločnosti IBM Slovensko spol. s r.o. Zároveň je súčasťou globálnej siete delivery centier spoločnosti IBM.

Jeho cieľom je poskytovať IT služby a poradenstvo klientom spoločnosti IBM na Slovensku a v regiónoch Európy, Blízkeho východu a Afriky. Zameriava sa na vývoj a údržbu aplikácií v oblastiach ERP podnikových informačných systémov, starostlivosti o zákazníkov, biznis analytiky a optimalizácie (BAO), a riešení špecifických požiadaviek zákazníka.

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Dvadsať poschodí spoločne pešo po každom obede, turistické oddiely či psychoterapia online. Union prináša zamestnávateľom ocenenia a inšpiráciu Investície v roku 2024? Odborníci odporúčajú okrem tradičných investícií sledovať aj nové príležitosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.