Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. mája 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM ocenila svojich obchodných partnerov

BRATISLAVA 27. mája – Spoločnosť IBM Slovensko včera vyhlásila svojich najlepších obchodných partnerov za rok 2014. Ocenenia za podporu a zvýšenie predaja produktov, riešení a služieb spoločnosti na podujatí IBM Partner roka 2014 získalo spolu desať firiem.

„Som veľmi rád, že sa môžeme pri predaji IBM riešení a služieb na Slovensku spoľahnúť na stále rastúci počet obchodných partnerov. Práve naši obchodní partneri predstavujú pre nás jednu z možností na ďalší rast obchodných príležitostí na tomto trhu,“ povedal, pri slávnostnom odovzdávaní cien na podujatí IBM Partner roka 2014, generálny riaditeľ IBM Slovensko Martin Murgáč.

„Stratégiou IBM je poskytovať zákazníkom stále viac riešení a služieb v oblasti cloudu, najmodernejších analytických nástrojov, a bezpečnosti, s cieľom neustále rozširovať možnosti ich rastu, aj prostredníctvom mobilných, a sociálnych technológií,“ dodal Martin Murgáč.

Ocenenie IBM Obchodný partner za rok 2014 si zo slávnostného podujatia odniesla spoločnosť Datalan. Za najlepšieho IBM Distribútora bola vyhlásená spoločnosť ASBIS SK a cenu v kategórii IBM Inovačný Distribútor roka 2014 získala spoločnosť Avnet Technology Solutions. V kategórii IBM Skokan roka 2014 bola ocenená spoločnosť IIT. IBM Value Add partnerom roka sa stala spoločnosť Gamo a Winback partnerom, rovnako ako aj minulý rok spoločnosť Autocont SK.

Ocenenie IBM Software Partner za rok 2014 v kategórii Analytics získala spoločnosť Acrea. Najlepším IBM Software Partnerom v kategórii Security sa stala spoločnosť EMM a cena IBM Software Partner roka 2014 v kategórii Mobility a Integrácia patrí spoločnosti Unicorn Systems SK. V kategórii IBM System Technology Partner sa na prvom mieste umiestnila opäť spoločnosť Datalan, nasledovaná spoločnosťou Atos IT Solutions and Services a firmou IIT.

Prehľad ocenených obchodných partnerov v jednotlivých kategóriách:

IBM Obchodný partner roka 2014 – Datalan
IBM Distribútor roka 2014 – ASBIS SK
IBM Inovačný Distribútor roka 2014 – Avnet Technology Solutions
IBM Skokan roka 2014 – IIT
IBM Value Add partner roka 2014 – Gamo
IBM Winback partner roka 2014 – AutoCont SK

IBM Software Partner roka 2014
Kategória Analytics: Acrea SR

IBM Software Partner roka 2014
Kategória Security: EMM

IBM Software Partner roka 2014
Kategória Mobility a Integrácia: Unicorn Systems SK

IBM System Technology Partner roka 2013
1. miesto: Datalan
2. miesto: Atos IT Solutions and Services
3. miesto: IIT

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Forbes zostavil rebríček najlepších zamestnávateľov na svete. Dominuje mu Samsung GLAMI trendy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.