Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. mája 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM ocenila najlepších obchodných partnerov

BRATISLAVA 15. mája – Spoločnosť IBM Slovensko vyhlásila svojich najlepších obchodných partnerov za rok 2013. Ocenenia za podporu a zvýšenie predaja produktov, riešení a sIužieb spoločnosti IBM si zo slávnostného podujatia „IBM Partner roka 2013“ odnieslo spolu osem firiem.

„Pre IBM je veľmi dôležité, že sa môže pri predaji širokého portfólia svojich riešení a služieb na Slovensku spoľahnúť aj na rozsiahlu a stále sa rozširujúcu sieť obchodných partnerov,“ povedal pri slávnostnom odovzdávaní cien na podujatí v Bratislave, ktorého sa zúčastnili viac ako tri desiatky firiem, generálny riaditeľ IBM Slovensko Martin Murgáč.

„V spoločnosti IBM je už dlhodobejšie našou stratégiou poskytovať zákazníkom komplexné riešenia, ktoré obsahujú hardvérovú, ako aj softvérovú časť, technologické služby a poradenstvo. Verím, že sa nám podarí stále viac práve takéto IBM riešenia predávať aj vďaka neustále sa rozširujúcej spolupráci s našimi obchodnými partnermi,“ dodal Martin Murgáč.

Ocenenie IBM Obchodný partner za minulý rok si zo slávnostného podujatia odniesla spoločnosť Aliter Technologies. Za najlepšieho IBM Distribútora roka 2013 bola vyhlásená spoločnosť ASBIS SK. V kategórii IBM Skokan roka 2013 zvíťazila spoločnosť ACREA SR a IBM Winback partnerom sa stala spoločnosť Autocont SK.

V kategórii IBM System Technology partner sa na prvom mieste umiestnila opäť spoločnosť Aliter Technologies, ktorá bola najvýznamnejším hardvérovým partnerom IBM na Slovensku za minulý rok, nasledovaná spoločnosťami Atos IT Solutions and Services a Ness Technologies.

Ocenenia v kategórii najlepší softvérový partner spoločnosti IBM za rok 2013 si prevzali predstavitelia spoločnosti Datalan, pričom na druhom mieste sa v tejto kategórii umiestnila spoločnosť Aliter Technologies a tretie miesto obsadila spoločnosť eGroup Solutions.

Prehľad ocenených obchodných partnerov v jednotlivých kategóriách:

IBM Obchodný partner roka 2013 – Aliter Technologies
IBM Distribútor roka 2013 – ASBIS SK
IBM Skokan roka 2013 – ACREA SR
IBM Winback partner roka 2013 – AutoCont SK

IBM System Technology Partner roka 2013:
1. miesto: Aliter Technologies
2. miesto: Atos IT Solutions and Services
3. miesto: Ness Slovensko

IBM System Software Partner roka 2013:
1. miesto: Datalan
2. miesto: Aliter Technologies
3. miesto: eGroup Solutions

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Dvadsať poschodí spoločne pešo po každom obede, turistické oddiely či psychoterapia online. Union prináša zamestnávateľom ocenenia a inšpiráciu Investície v roku 2024? Odborníci odporúčajú okrem tradičných investícií sledovať aj nové príležitosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.