Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. januára 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM dokončila akvizíciu Fiberlink Communications

BRATISLAVA 3. januára – Spoločnosť IBM oznámila dokončenie akvizície firmy Fiberlink Communications, s centrálou v meste Blue Bell v Pensylvánii. Hlavným produktom Fiberlink Communications je cloudové riešenie MaaS360, ktoré umožňuje správu mobilných zariadení.

Akvizícia Fiberlink Communications rozširuje ponuku mobilných riešení IBM MobileFirst o cloudové riešenie. Spoločnosť IBM tak bude môcť vytvoriť platformu na komplexnú správu a zabezpečenie mobilných zariadení pre firmy všetkých veľkostí. Akvizícia Fiberlink Communications podporuje víziu IBM v oblasti podnikovej mobility, s cieľom poskytovať bezpečné transakcie medzi podnikmi, partnermi a zákazníkmi.

„Vďaka akvizícii Fiberlink Communications nebude žiadna iná spoločnosť schopná poskytovať takú komplexnú správu a zabezpečenie mobilných zariadení, ako IBM a riešenie MobileFirst,“ povedal Deepak Advani, riaditeľ pre Cloud a Smarter Infrastructure IBM.

Riešenie MaaS360 je pre zákazníkov dostupné ako súčasť viac ako stovky cloudových služieb IBM softvér ako služba. IBM plánuje MaaS360 poskytovať zákazníkom na cloudovej infraštruktúre IBM SoftLayer. MaaS360 umožní IBM ponúkať svojim zákazníkom cloudové riešenie pre správu mobilných zaradení – MDM, správu mobilného obsahu – MCM, ako aj správu mobilných aplikácií – MAM.

Viac informácií nájdete Tu.

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Branislav Šebo. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Dvadsať poschodí spoločne pešo po každom obede, turistické oddiely či psychoterapia online. Union prináša zamestnávateľom ocenenia a inšpiráciu Investície v roku 2024? Odborníci odporúčajú okrem tradičných investícií sledovať aj nové príležitosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.