Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. apríla 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

HOMOLA TECH-SALÓN prináša novinky z autoservisnej techniky

BRATISLAVA 9. apríla – Od 8. do 11. apríla prebieha v Bratislave druhý ročník HOMOLA TECH-SALÓNU. Ide o špeciálnu akciu, ktorá je určená pre tých, ktorí sa zaujímajú o novinky v oblasti autoservisnej techniky.

HOMOLA TECH-SALÓN 2014 je výbornou príležitosťou ako vidieť tie najhorúcejšie novinky z oblasti autoservisnej techniky. Podujatie je určené nielen majiteľom či zamestnancom autoservisov či pneuservisov, prevádzkovateľom STK či EK liniek, ale taktiež každému odborníkovi, ktorý pracuje s autoservisnou technikou a zaujíma sa o nové trendy z tejto oblasti.

Na návštevníkov čaká opäť vylepšený sťahovák pneumatík od belgického výrobcu DQN – vyzerá obyčajne, ale pracuje sa s ním ľahučko. Ďalej si môžete prísť pozrieť, čo všetko dokáže diagnostika motora Gutmann Mega Macs 66 po čerstvom update a ako sťahuje pneumatiky plnoautomat The Boss. Event nie je len o práci, ale aj o zábave, a preto bude možné vidieť elektrickú formulu od študentov STU BA, vyskúšať si tandemový bicykel, jazdu na malej motorke – MINI BIKE, alebo si zajazdiť na motokáre. Účastníci budú mať tiež príležitosť vidieť predvedenie všetkých nainštalovaných výrobkov a spýtať sa na čokoľvek, čo ich bude zaujímať.

Organizátorom HOMOLA TECH-SALÓNU je spoločnosť Homola –autoservisná technika. Akcia trvá v období od 8. do 11. apríla 2014, vždy od 08.00 do 16.30 hod. v priestoroch spoločnosti na Krajnej ulici v Bratislave.

Homola spol. s.r.o.
Homola spol. s.r.o. je stabilná slovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Jej hlavnou činnosťou je predaj autoservisnej techniky a s tým súvisiace doplnkové služby. Predmetom predaja sú rôzne zariadenia, prístroje a náradia od veľkých strojov a technologických celkov, až po drobné náradie, špeciálne prípravky a náhradné diely. Spoločnosť neskôr pribrala do svojho portfólia aj činnosť kalibrácie dodávaných zariadení a prevádzkuje zbernú službu s následnou kalibráciou drobných neurčených meradiel v autoservisoch a garážach. Spoločnosť poskytuje aj školenia zákazníkov, pracovníkov servisov, dielní i študentov a učňov odborných škôl a učilíšť. Predajne má v Bratislave, Ružomberku a Košiciach. Pobočka v Bratislave sídli na Krajnej ul. 49.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Pandémia na Slovensku priniesla nižší rast nezamestnanosti ako v Čechách, avšak výraznejší pokles v HDP Terno už otvorilo sedem predajní po bývalej sieti Kačka. Prácu doteraz vrátilo späť 46 zamestnancom po skrachovanom reťazci

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.