Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. júla 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

GLVÁČ: Reakcia na články v denníku SME

BRATISLAVA 14. júla – Ostro sa ohradzujem proti ďalším dezinformáciám denníka SME a redaktorky Lucie Krbátovej v sérii jej článkov plných vykonštruovaných výmyslov a klamstiev o mojej osobe. V dnešných článkoch „Bašternák je aj za Glváčom“ a “Glváčovci kupovali od bašternákovcov“ sa opäť usiluje vťahovať ma do svojich vymyslených konštrukcií, ktoré majú zmanipulovať verejnú mienku. Redaktorku som informoval, že zmluvná a uhradená cena bytu za štvorcový meter bola vyššia ako priemerná cena uverejnená v štatistickom zisťovaní Národnej banky Slovenska. Tá sa v roku 2006 pohybovala v rozpätí od 944 do 1050eEur. Informáciu som redaktorke poskytol napriek tomu, že som tento byt nekupoval a neprináleží mi, aby som sa vyjadroval k aktivitám iných súkromných osôb, ktoré navyše nesúhlasili s medializáciou. Urobil som tak (na rozdiel od iných politikov súčasnej opozície, ktorí majú problém vysvetliť financovanie ich bývania) preto, aby o mne nešírila ďalšie klamstvá. Napriek môjmu vyjadreniu zverejnila redaktorka, že mlčím o kúpnej cene bytu pod Kolibou. Aj preto považujem články Lucie Krbátovej za cielenú kampaň voči mojej osobe. Napokon aj v uplynulých dňoch o mne zverejnila klamstvo, že som susedom Ladislava Bašternáka, čo samozrejme nebola a nie je pravda.
Na takéto zavádzajúce a neobjektívne články redaktorky som upozornil aj šéfredaktorku denníka SME pani Beatu Balogovú, no dodnes sa mi nikto z tohto denníka neozval a neospravedlnil. Dnešný článok je tak ďalším dôvodom na podanie trestného oznámenia na redaktorku a žaloby na denník SME.

Martin Glváč

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

BSK: Ak má byť naša budúcnosť mierová, musíme sa vrátiť k spoločným koreňom SMER-SD: Reakcia na článok na portáli denníka SME Fico recitoval, Glváč vtipkoval o domácom násilí. Ako vyzeral míting k MDŽ?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.