Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. mája 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Futbalová horúčka zasiahla aj Stikeez!

BRATISLAVA 2. mája – Úvodný výkop majstrovstiev Európy vo futbale sa uskutoční už 2. mája!
Od tohto dátumu sa totiž v Lidli objavia Stikeez s futbalovou tematikou. Za svoje nákupy získate balíčky, v ktorých na vás čaká aj slovenský športový hrdina!

Od 2. do 22. mája dostanete za každých 15  nákupu v Lidli zdarma jeden balíček s figúrkou Stikee. Populárne postavičky sa Vám tentokrát predstavia ako futbaloví hrdinovia jednotlivých národov. Celá kolekcia obsahuje 24 figúrok v reprezentačných farbách a s vlajkou na odeve.

Vášniví zberatelia si môžu balíčky so Stikeez zakúpiť za 0,49 . Vymieňať si skúsenosti či dokonca postavičky môžete opäť aj na facebookovom profile Lidl Slovensko. Nazbierajte všetky futbalové hviezdy a pripravte sa tak na premiérový európsky šampionát so slovenskou účasťou! Aby ste mali svojich Stikeez stále poruke, uložte si ich do zberateľského albumu v tvare futbalovej lopty (2,49 ), ktorého súčasťou je spoločenská hra a tiež hracia kocka. Veselých futbalistov si môžete pohodlne uskladniť aj v špeciálnom vrecúšku (0,99 ).

Úvodný hvizd európskeho šampionátu vo futbale sa uskutoční už onedlho. Od pondelka 2. mája sa Stikeez so športovou tematikou stanú súčasťou vášho života. Prekvapia vás na hrnčeku s rannou kávou, pri umývaní zubov sa na vás budú usmievať nalepení na zrkadle, nájdete ich prilepených aj na televízore, palubnej doske či okne. Nalaďte sa na víťaznú vlnu a pripravte sa so Stikeez na športový zážitok roka. Napätie a radosť zažijete pri otváraní balíčkov, no rozosmejú vás aj pri odlepení – ich typickým poznávacím znamením je totiž hlasité „puk“!

Ak sa chcete o Stikeez dozvedieť skutočne všetko, navštívte našu stránku www.lidl.sk/stikeez. Aj tento rok môžete do sveta populárnych postavičiek vstúpiť prostredníctvom aplikácie pre smartfóny a tablety.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

V TIPOSE sme pripravení naskočiť do hry Kľúčová investícia PZPN! Čas na Národné centrum školenia, výskumu a tréningu futbalu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.