Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. apríla 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Finalistky Miss Slovensko zažijú predčasnú šibačku

BRATISLAVA 2. apríla – Nadácia Kvapka nádeje spoločne s finalistkami súťaže Miss Slovensko 2014 pripravili pre návštevníkov nákupného centra CENTRAL podujatie O kvapku lepšia šibačka, v rámci ktorého finalistky budú rozdávať korbáče a kraslice, ktoré maľovali detskí pacienti z Kliniky detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou. Príďte si vyšibať svoju favoritku v sobotu 5. apríla a podporiť dobrú vec.

V duchu prichádzajúcich veľkonočných sviatkov sa nesie podujatie O kvapku lepšia šibačka, ktoré organizuje Nadácia Kvapka nádeje po prvý krát. Pomocnú ruku pri rozdávaní veľkonočných kraslíc prisľúbili finalistky aktuálneho ročníka súťaže Miss Slovensko, ktoré tak podporia zbierku priamo na mieste konania, v nákupnom srdci Bratislavy CENTRAL. V sobotu 5. apríla o 15.00 hod. Môžete aj vy stretnúť krásne adeptky na najkrajšiu Slovenku tohto roka s košíkom plným veľkonočných vajíčok, ktorých výrobu si vzali na starosti najmenší onkologickí pacienti.

Zažite o kvapku lepšiu šibačku spolu s nami a podporte dobrú vec. O hudobnú časť programu sa postarajú Kuštárovci a podujatím bude sprevádzať Slávo Jurko.

Nadácia KVAPKA NÁDEJE bola na Slovensku založená v júli roku 2010, s cieľom trvale a kontinuálne podporovať liečebné, školské, kultúrne a sociálne potreby chorých detí a to predovšetkým detí postihnutých nádorovým ochorením.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

Odporúčané články

Finalistky MISS SLOVENSKO 2018 si zasúťažili pred finále v Huberte Súťaž Miss Slovensko pomôže aj tento rok dobrej veci

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies