Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Geee.jpg
Foto: Foto: Veronafiere
1. októbra 2018 SprávySvet od PRservis.skSITA Diskusia()

Fieracavalli: Veľtrh jazdectva a koní veľkolepo oslávi 120. ročník

VERONA 1. októbra 2018 – Akcia prebehne 25. – 28. októbra v talianskej Verone a pripomenie si už 120. výročie od čias, keď sa na miestnom  trhu prvýkrát uskutočnila konská show. Návštevníci sa môžu tešiť napríklad na debut skokových závodov 120 x 120 Fieracavalli Grand Prix alebo už 18. ročník medzinárodných parkúrových pretekov Jumping Verona.

Skokové novinky i tradičné preteky

Novinkou bude súťaž  Fieracavalli Grand Prix. Celkovo bude súťažiť 120 koní a jazdcov a symbolicky tak reprezentovať 120 ročníkov. Veľká cena je A6* závodom, ktorý je zároveň jedinou súťažou v rámci FEI Show jumping World Cupu v Taliansku. Pravidelní návštevníci sa opäť môžu tešiť na Jumping Veronu, 18. ročník jediných parkúrových skokových závodov Longines FEI World Cup na talianskej pôde.

Nebude chýbať večerná show Golden Gala, známa vďaka originálnej konskej drezúre, choreografii, akrobacii, Fieracavalli Nights, alebo možnosť zakúpiť si zvršky a vybavenie pre svoje kone na Vintage Markete..

Veľtrh Fieracavali má pre talianske jazdectvo významný ekonomickým potenciál

Veľtrh jazdectva vo Verone je významnou udalosťou aj na medzinárodnej jazdeckej scéne. Táto štvordenná akcia prirodzene spája všetky aspekty jazdectva: chov, šport, turistiku, podnikanie aj zábavu. Každoročne je možné vidieť  viac ako 3000 koní reprezentujúcich 60 plemien, ktoré do severného Talianska lákajú profesionálov, obchodníkov, talentovaných jazdcov aj fanúšikov všetkých vekových kategórií. V minulom roku sa na Veronafiere zúčastnilo cez 160 tisíc návštevníkov zo 63 krajín sveta a 750 vystavujících firiem. Na veľtrhu sa pravidelne zúčastňujú aj českí a slovenskí zástupcovia. Tohtoročný jubilejný ročník zaznamenal 18% nárast u medzinárodných vystavovateľov, ktorých bude možné vidieť najmä v hale č. 6 venovanej komerčným prezentáciám.

K téme

Veľtrh ArtVerona bude hľadať utópiu

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Svet

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.