Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. novembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

EUROVEA už aj na ľade!

BRATISLAVA 15. novembra – EUROVEA je pre Bratislavčanov a ľudí z blízkeho okolia nielen nákupným rajom, ale aj atraktívnym priestorom na vyžitie kultúrneho či športového charakteru. Po treťom kultúrnom lete preto EUROVEA srdečne pozýva nadšencov športu (aktívnych aj večne sa snažiacich) na svoje na klzisko.

Patrónom ľadovej plochy je uznávaný hokejista slovenských a zámorských klubov (NHL) a aktuálne tréner mladých talentov Zdeno Cíger. Oficiálne otvorenie klziska vrátane slávnostného strihania pásky a exhibície mladých hokejistov sa koná v piatok 16. novembra so začiatkom o 10. hod na námestí pri EUROVEA.

Projekt klziska podporuje aj Magistrát hlavného mesta SR a vznikol v spolupráci Ballymore Group, Hokejovej školy Zdena Cígera a komerčných partnerov Volkswagen Slovakia a Hotela Sheraton. Pre širokú verejnosť bude prístupné od 17. 11. do 31. 1. 2013 zadarmo (vrátane požičania korčúľ) počas otváracích hodín nákupného centra. Dvakrát týždenne sa všetci môžu pozrieť ako vyzerá tréning mladých talentov so skúseným trénerom.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Český módny e-shop VUCH expanduje na slovenskom trhu. V Bratislave otvoril prvú kamennú predajňu Diverzita a inklúzia, ktorú vníma aj zákazník

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.