Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. mája 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Dynamic Relations 2000 posilní Martina Hrivnáková

BRATISLAVA 3. mája – Od 1.mája 2012 je súčasťou teamu PR agentúry Dynamic Relations 2000 Martina Hrivnáková. Martina patrí v oblasti reklamy a komunikácie medzi najrešpektovanejšie osobnosti na Slovensku. Zastávala niekoľko kľúčových riadiacich pozícií. Naposledy do 30.apríla 2012 pôsobila ako riaditeľka Centra marketingu TV Markíza.

„Už dlhšiu dobu hľadáme do Dynamicu človeka, ktorý má potenciál posunúť firmu vyššie. S Martinou sme sa dohodli rýchlo – pochopila čo chceme a zistila, že chce to isté. A my sme sa uistili, že chceme práve ju“, povedal zakladateľ a spolumajiteľ Dynamic Relations 2000 Karol Wolf.
Martina Hrivnáková by mala postupne prevziať pozíciu výkonného riaditeľa agentúry, ale bude sa podieľať aj na exekutívnej práci tímu.
„Pracovala som pre veľké firmy, ale Dynamic je úplne iný svet. Mladý a šikovný tím, ktorý pracuje efektívne a bez vnútornej byrokracie. Pre mňa je to úplne nová, ale o to príjemnejšia firemná kultúra. A tiež obrovská výzva“ povedala Martina Hrivnáková. Jej hlavnou ambíciou je pomôcť nastaviť vnútorné procesy tak, aby bol ešte lepšie využitý potenciál tímu.

„V Dynamicu pracujú všetci veľmi autonómne, ale zároveň sú úzko prepojení a kooperujú. Tím má veľkú dôveru voči vedeniu a vedenie voči tímu. Skrátka – veľa pozitívnej energie“, povedala Martina Hrivnáková a dodala: „Neviem, či to takto správne vyjadrím, ale v Dynamicu to funguje tak, že notebook a kopu roboty máte na stole skôr, ako pracovnú zmluvu“.

Martina Hrivnáková
V 90-tych rokoch pôsobila v top manažmente pražskej reklamnej agentúry Mark BBDO, neskôr tri roky viedla odbor korporátnej a marketingovej komunikácie VÚB banky a od roku 2007 do marca 2011 bola výkonnou riaditeľkou pre komunikáciu v Telefónica O2 Slovensko. Posledných 13 mesiacov pôsobila ako riaditeľka Centra marketingu TV Markíza.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Samsung predstavil nové modely FE. Zákazníkov potešia špičkové parametre za dostupnú cenu Aby nám platby kartou na dovolenke nespôsobili prievan v peňaženke

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.