Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Dva dni do termínu pre uzatváranie zmlúv

BRATISLAVA 6. novembra – Najbližší termín pre podpis zmlúv o dodávke Modrého plynu pre domácnosti a malé firmy je stanovený na 8. november 2012. Kto si vyberie ponuku RWE Gas Slovensko a uzatvorí zmluvu do dvoch dní, bude Modrý plyn odoberať od 1. januára 2013.

Zákazníci si môžu Modrý plyn najrýchlejšie objednať prostredníctvom ONLINE formulára na www.ModryPlyn.sk a získať tak zľavu až do výšky 12 % z ceny za jeho dodávku.

„Novela zákona zrýchlila proces zmeny dodávateľa a je to jedna z pozitívnych zmien, ktorá zvyšuje dynamiku trhu. Proces teraz dokážeme zrealizovať do dvoch mesiacov,“ zdôrazňuje konateľ spoločnosti Miroslav Kulla.

Karta výhod
Modrý plyn spoločnosti RWE Gas Slovensko je už dlhodobo najvýhodnejšou ponukou na trhu a v rozhodovaní o výbere dodávateľa sa pre zákazníkov stal voľbou číslo jeden. V súčasnosti môžu odberatelia Modrého plynu získať navyše aj 30 % zľavy na obchodných miestach v Slovenskej a Českej republike. „V spolupráci s vernostným programom Sphere card máme pre našich zákazníkov pripravenú Kartu výhod,“ vysvetľuje M. Kulla. Karta výhod prináša i množstvo exkluzívnych a špeciálnych akcií a praktické asistenčné služby pre domácnosť.

Získať Modrý plyn je jednoduché
Prechod k RWE Gas Slovensko je pre zákazníkov stále bezplatný a jednoduchý. Všetky administratívne úkony vybaví spoločnosť za zákazníka, postačí podpísať zmluvu a splnomocnenie. Nie je potrené zavádzať nové pripojenia ani riešiť iné technické zmeny. Ponuku Modrého plynu môžu získať aj na Zákazníckej linke 0850 123 998 alebo v zákazníckych centrách spoločnosti. Dohodnúť sa môžu aj s niektorým z predajcov Modrého plynu.

Ďalší termín
Ďalší termín pre doručenie zmlúv na adresu spoločnosti je 10. december 2012. Všetci zákazníci, ktorí ho stihnú, budú odoberať Modrý plyn od 1. februára 2013.

RWE Gas Slovensko s produktom Modrý plyn ponúka okrem zľavy až do výšky 12 % aj spoľahlivosť a stabilitu. Má za sebou zázemie silnej energetickej skupiny RWE. Okrem toho si zákazník môže sám zvoliť druh produktu a ako dlho ho bude využívať.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V Dolnej Krupej pripravujú rozprávkový festival Vražedná Výmena dvoch manželských párov. Skvelý švédsky psychotriler

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.