Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. mája 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Dr. Antonio Payano povedie Bayer na Slovensku aj v Čechách

BRATISLAVA 9. mája (WBN/PR) – Antonio Payano (narodený 1971 v Dominikánskej republike) sa v rámci svojej doktorandskej práce špecializoval na priemyselnú chémiu. Predtým ako v roku 1996 nastúpil do Schering AG, pôsobil v NeXstar Pharmaceuticals, kde pracoval na svojej diplomovej práci v rámci biotechnologického programu na Univesity of Colorado. Vo firme Bayer začal Antonio pracovať ako Management Trainee v nemeckom Berlíne a v Anglicku. Následne pracoval v Bayeri na obchodných a strategických pozíciách v oblasti starostlivosti o zdravie v Peru, Mexiku a USA.

Pred príchodom do firmy Bayer v Českej republike, pôsobil v Španielsku na pozícií Business Unit Head Oncology a neskôr na pozicií Business Unit Head Specialty Medicine. V roku 2009 nastúpil na pozíciu Head of Business Unit General Medicine. V Českej republike prevzal Antonio Payano najskôr pozíciu Bayer HealthCare Representative. Od apríla 2012 mu pribudla nová úloha, Managing Director firmy Bayer pre Slovensko a Českú republiku. Antonio Payano venuje svoj voľný čas predovšetkým rodine, medzi jeho záľuby patrí šport a čítanie kníh.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest Depeche Mode po piatich rokoch ohlásili prvé koncerty

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.