Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. marca 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

DPB: Jarná súťaž s SMS cestovnými lístkami

BRATISLAVA 31. marca – Dopravný podnik Bratislava touto súťažou nadväzuje na predchádzajúce, úspešné ročníky súťaží, vďaka ktorým sa množstvo cestujúcich využívajúcich cestovanie bratislavskou MHD na SMS cestovný lístok, potešilo atraktívnym telefónom. Tentoraz je v hre až 10 štýlových smartfónov – súťaž štartuje už 1. apríla 2014 a potrvá dva mesiace.
Do súťaže sa môžu zapojiť nielen tí, ktorí odporučia kúpu SMS cestovného lístka novému zákazníkovi, ale zároveň aj noví, ktorí si SMS lístok kúpia po prvýkrát.
Spôsob, ako sa do tejto súťaže zapojiť, je veľmi jednoduchý: pri kúpe SMS cestovného lístka namiesto prázdnej SMS cestujúci vpíše do textu správy telefónne číslo svojho priateľa – nového zákazníka a pošle na známe číslo 1100. Za nového zákazníka sa považuje cestujúci, ktorý ešte nikdy nevyužil službu SMS cestovný lístok alebo ju naposledy využil pred viac ako 12 mesiacmi. Samozrejme, do súťaže sú automaticky zapojení obaja – odporúčateľ, ktorý získa nového zákazníka a aj nový zákazník, ktorý si následne na základe takéhoto odporúčania zakúpi SMS cestovný lístok.
Cestujúci tak majú šancu počas 2 mesiacov trvania súťaže vyhrať každý týždeň jeden HTC Desire 500 – štýlový smartfón so 4jadrovým procesorom a 8MPx fotoaparátom. A ako bonus automaticky získajú SMS lístok zadarmo všetci tí, ktorí svojim odporúčaním získali nového „SMS cestujúceho“. Tento bezplatný bonusový SMS lístok môže cestujúci využiť počas obdobia 30 dní od momentu, čo si ním odporúčaný zákazník zakúpil svoj prvý SMS lístok.
DPB v spolupráci so spoločnosťou zabezpečujúcou elektronický Losovací nástroj, vyžrebuje každý týždeň jedného šťastlivca, ktorý sa stane majiteľom nového štýlového smartfónu od spoločnosti HTC. Posledný, desiaty telefón si nájde svojho výhercu na Dni otvorených dverí DPB počas obľúbenej tomboly, kde bude tento štýlový smartfón ako hlavná cena.
Všetci tí, ktorí splnia podmienky súťaže, dostanú informačnú SMS správu, že boli zaradení do žrebovania. Ak sa však napríklad stane, že nový zákazník už bol odporučený iným cestujúcim alebo je stálym zákazníkom, rovnako dostane upozornenie formou SMS správy, že nesplnil podmienky súťaže, a teda nemôže byť zaradený do súťaže o mobilný telefón. Samozrejme platí, že aj keď cestujúci nesplní podmienky súťaže, ale pošle si SMS požiadavku na kúpu cestovného lístka na číslo 1100, nijako to neovplyvní skutočnosť, že dostane riadny SMS cestovný lístok.
Vyhlasovateľom súťaže je Dopravný podnik Bratislava, a.s. a losovanie prebieha v súlade s podmienkami vyhlásenej súťaže podľa elektronického Losovacieho nástroja, ktorý je súčasťou intranetovej aplikácie „SMS lístok“, dodanej v rámci dodávky služby „SMS Lístok pre DPB“.
Ceny venovali a marketingovo súťaž podporili HTC a všetci slovenskí operátori Orange, Slovak Telekom a O2, za čo im vyhlasovateľ súťaže vyjadruje vďaku a verí, že vďaka tejto súťaži poskytne cestujúcej verejnosti, ktorá využíva službu SMS cestovný lístok, a najmä výhercom štýlových telefónov, príjemný bonus.
DPB spúšťa k tejto atraktívnej jarnej súťaži aj kampaň v prostriedkoch MHD, ktorú zafinancuje spoločnosť HTC, za čo uvedenej spoločnosti zo strany DPB, a.s. patrí opätovná vďaka. Bratislavský dopravca bude postupne všetkých výhercov zverejňovať na svojej webovej stránke, informácie o súťaži budú publikované v masovokomunikačných prostriedkoch, podnikovom časopise a zároveň intenzívne aj na sociálnej sieti. Všetkým, ktorí sa zapoja do súťaže, želáme veľa šťastia a radosti z nových telefónov. Podľa našich skúseností z minulých ročníkov sa všetci výhercovia z exkluzívnych telefónov potešili a veríme, že tomu bude aj tentoraz tak.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Urbansummit opäť priniesol návod na zlepšenie života v Bratislave. Diskutovalo sa o problematickej doprave aj o bezpečnosti v hlavnom meste Bratislava začína s výstavbou bulváru Mlynské nivy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.